top of page

Rytuały Dotyku

Masaże z miłością

Jednym z istotnych obszarów w moim życiu jest potrzeba obdarowywania, opieki i ukochiwania. Człowieka. Takim jakim jest. Dbania zarówno o jego wymiar duchowy - ciało emocjonalne jak i wymiar materialny - ciało fizyczne. W swojej drodze samopoznania odkrywam wciąż na nowo ścieżki własnej realizacji i tego co sprawia, że czuję pełnię wewnętrznego zadowolenia. Jedną z nich jest bycie w bliskości z drugim człowiekiem. Wsłuchiwanie się w jego potrzeby i bycie blisko jego serca. Nasłuchiwanie jego rytmu i melodii. Bycie z jego wewnętrzną naturą i prawdą na ten moment. 
 

Odnajduję pasję w dawaniu dotyku. Dotyku z miłością i pełną obecności świadomością, który jest głęboko odżywczą podróżą do siebie samego. Pozwala zostawić to, co na zewnątrz i zanurzyć się w głąb własnych odczuć, wewnętrznej prawdy i sięgnąć po głęboki ocean ciszy i spokoju w nas. 
 

Zapraszam każdego, kto potrzebuje ukochania, zadbania o ciało i ducha na każdym poziomie. Zapraszam każdego, kto wie - mniej lub bardziej - jak zbawiennie wpływa na nasz ludzki organizm - miłujący dotyk i przestrzeń, w której można odpuścić wszelkie troski i oddać się chwili teraz. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują poczuć siebie bardziej. Bardziej zaopiekowani. Bardziej bliżej siebie samych. 

Rozbudź zmysły.

Rozpal w sobie ogień.

Poczuj gęstość ciała,
w którym jesteś.

Pozwól sobie na rozkosz.

Zaproś wszystkość w tę podróż.

W tej podróży masz możliwość i sposobność dostąpić siebie wielowymiarowo. Sięgamy w niej do Twoich korzeni, do tego z czego wyrosłeś, z czego powstałaś. Być może będzie to jeszcze nieujarzmiony, nieodkryty cień Twojej duszy. Być może odnajdziesz tu swoje długo wyczekiwane zasoby, odwagę i siłę do manifestowania własnych pragnień i marzeń. 

rose-3407234.jpg

Intuicyjna podróż z dotykiem w duchu Tantry o  niepowtarzalnym wymiarze odczuwania. To podróż do zmysłowej natury Ciebie - którą będziemy odkrywać i celebrować podczas tego spotkania. 

268283009_405201621343871_3414368018927344719_n.jpg
Leczenie Reiki

Holistyczny Rebalancing jest zakorzeniony w tradycji Jogi, Varmy i Ayurvedy. To praktyka dotyku, masażu i medytacji, pozwalająca na głębokie zestrojenie duchowej natury człowieka z jego fizycznym ciałem.

 

Rytuał dotyku dla nieśpiesznych. Dla chcących zwolnić. Wyciszyć się w powolnej fali uniesienia. Jest to spotkanie pozwalające łagodnie wylądować w sobie, a jednocześnie obudzić w sobie potencjał wznoszenia się ponad to, co znane.

Tantryczny sposób pracy z duchem i ciałem pozwala na pełną integracje części w nas, z których pochodzimy. Pozwala poczuć siebie głębiej, intensywniej. Pozwala uwrażliwić nas na piękno naszej wewnętrznej natury, zobaczyć ją, pokochać, odkryć wyższe wymiary naszego Jestestwa. 

bottom of page