top of page

Healing Tantra

Spotkanie o wymiarze uzdrawiającym. Uruchamiające i pobudzające przepływ energii życiowej. Ukierunkowane na integrację ducha i ciała. Sprzyja zmianom i przyspiesza proces manifestacji w materii. Oczyszcza i budzi do życia. 

Tantra służy głębokiej transformacji, oczyszczeniu na wielu poziomach i zmianie. Przebudza do życia, rodzi nowe i wypala stare. Daje głęboki wgląd we własną naturę. Pozwala na nieskrępowaną eksplorację siebie i podróż do własnego serca poprzez oddech i oddanie siebie w zaufaniu. Rozmraża zastoje, rozbudza, pobudza, obnaża prawdę. Jest niezastąpioną ścieżką w drodze do poszerzania siebie i zgłębiania nowych stanów świadomości.

Spotkanie z Tantrą to przede wszystkim głęboki wgląd w naturę rzeczy. W temat, który Cię absorbuje. W Twoją duchowość. W ciało, którym jesteś. Obnaża Ciebie z lęku przed samym sobą. I tym samym umożliwia rozwój i rozkwit. Spełnienie wówczas jest blisko. Powoli odchodzi chęć zaspokajania krótkotrwałych przyjemności. A wzrasta świadomość, że jest coś głębiej. Że można doświadczać spaceru na Dnie Oceanu i nie zachłysnąć się wodą. To rozkosz dla Ducha, o której umysł nie jest stworzony, aby choć przez chwilę pomyśleć. Wracamy do pierwotności. Godzimy się z przodkami. Pozwalamy sobie na śmierć. I wracamy do życia już z inną perspektywą. Lżejsi o historię. Bardziej otwarci na nowe. Przebudzeni. Gotowi by na nowo być i kochać. 

Spotkanie w intencji uzdrowienia polega na objęciu świadomością tematu z którym aktualnie jesteś i którego transformacji chcesz się podjąć. W trakcie sesji używamy narzędzi i technik tantrycznych takich jak:

>>  Praca z energią poprzez świadomy oddech;


>> Obecny dotyk i masaż: uzdrawianie na poziomie przyjmowania i akceptacji własnego ciała / rozluźnianie tkanek w okolicach kości krzyżowej, miednicy, Lingama (u mężczyzn), Yoni (u kobiet) ;

>> Medytację prowadzoną (oczyszczanie z poziomu podświadomości)

 Na tym spotkaniu zapraszasz siebie do uwolnienia tego, czego już nie potrzebujesz. I otwierasz się na nową czystą przestrzeń w sobie.

Czas trwania spotkania: do 3h
Darowizna za spotkanie: 800 - 1250 zł

bottom of page