Healing Tantra

Spotkanie o wymiarze uzdrawiającym - uruchamiające i pobudzające przepływ energii życiowej. Ukierunkowane na integrację ducha i ciała. Sprzyja zmianom i przyspiesza proces manifestacji w materii. Oczyszcza, odkłamuje, budzi do życia. Rodzi owoce serca.  

Tantryczny sposób pracy z ciałem i energią - to jeden z najskuteczniejszych sposobów pracy z człowiekiem jako istotą seksualną. Tantra służy głębokiej transformacji, oczyszczeniu na wielu poziomach i zmianie. Przebudza do życia, rodzi nowe i wypala stare. Daje głęboki wgląd we własną naturę. Pozwala na nieskrępowaną eksplorację siebie i podróż do własnego serca poprzez ciało. Rozmraża zastoje, rozbudza, pobudza, odkrywa prawdę. Jest niezastąpioną ścieżką w drodze do poszerzania siebie, dotykania nowych stanów świadomości i odkrywania siebie wciąż na nowo. 

Nie zostawia nic na później. Wszystko, co masz zobaczyć odkryje przed tobą. Wyzeruje ci licznik, przeprowadzi reset, wypali co trzeba. Nie będzie czasu na ratowanie tego, co minęło. Nie w tantrycznym bodyworku. Tutaj odbywa się moc naszego własnego wewnętrznego ognia, który wzniesiony opróżni cię ze wszystkiego co zbędne. Oduczy nauczonego. Odkłami, odtruje, zrestartuje. Nic już nie będzie jak dawniej. 

Po sesji nie wrócisz do domu bez potrzeby zmiany. Wszystko zobaczysz w inny sposób. W sposób bardziej realny, trzeźwy, bardziej prawdziwy. Ja po sesjach tantrycznych, które przyjmuje regularnie, odradzam się na nowo. Wracam z wyżyn do ziemskiego świata i nareszcie mogę być - nie spiesząc się, nie dając więcej niż mam, nie wołając o to, czego nie mam. Bo już wszystko jest. Taki stan. Czuję w sobie więcej sprawczości, lekkości w działaniu i co najważniejsze - czuję bardziej. Bardziej jestem. Tu i teraz. Dlatego regularność jest ważna. Bo matrix, którego i tak nie ma, zabiera nas w mgnieniu oka. Po to jest Tantra. By móc skutecznie sprowadzić siebie do "tutaj" i zacząć realizować siebie i swój potencjał w "teraz". 

Nie za rok. Nie za dwa. Teraz. To najlepszy moment na to, co chcesz zrealizować, zamanifestować, stworzyć, zbudować. Teraz jest czas, abyś urodził owoce swoich planów, marzeń i snów. Podaruj sobie ziemski wymiar w najlepszej odsłonie jaki może istnieć. Odkryj i poczuj moc, którą jesteś. Złap za cugle i kieruj swoim życiem tak, jak tego potrzebujesz. Jak potrzebuje twoje serce. Nie czekaj na lepszy moment. On nigdy nie nadejdzie. Przyszłość nie istnieje. A jedyne co masz - to chwila, którą przeżywasz teraz.

Spotkanie ma wymiar w pełni intuicyjny, pozwalający tobie nauczyć się siebie, nawiązać relację z własnym ciałem i duchowym wymiarem twojej istoty. Dzięki temu będziesz mógł, będziesz mogła przetransformować swoje życie, tak jak tego potrzebujesz.