top of page

Healing Tantra

Spotkanie o wymiarze uzdrawiającym. Uruchamiające i pobudzające przepływ energii życiowej. Ukierunkowane na integrację ducha i ciała. Sprzyja zmianom i przyspiesza proces manifestacji w materii. Oczyszcza i budzi do życia. 

Tantra służy głębokiej transformacji, oczyszczeniu na wielu poziomach i zmianie. Przebudza do życia, rodzi nowe i wypala stare. Daje głęboki wgląd we własną naturę. Pozwala na nieskrępowaną eksplorację siebie i podróż do własnego serca poprzez oddech i oddanie siebie w zaufaniu. Rozmraża zastoje, rozbudza, pobudza, obnaża prawdę. Jest niezastąpioną ścieżką w drodze do poszerzania siebie i zgłębiania nowych stanów świadomości.

Wszystko, co masz zobaczyć odkryje się przed Tobą. Nie będzie czasu na ratowanie tego, co minęło. Tutaj odbywa się moc naszego własnego wewnętrznego ognia, który wzniesiony opróżnia ze wszystkiego, co zbędne. Dlatego, wracając po sesji tantrycznej do codzienności, możemy zauważyć większą lekkość w podejmowaniu decyzji. Większą moc sprawczą. Wzrost energii do działania. Oraz możemy w końcu poczuć zasoby do przeprowadzenia upragnionej zmiany. Dzieje się tak dlatego, ponieważ pozwalamy sobie na odpuszczenie, "puszczenie" kontroli poczas sesji tantrycznego masażu. Przestrzeń Tantryczna umożliwia "rozpadnięcie się". Dzięki czemu odchodzi od nas to, co minęło. To, w czym nie ma już życia. I to, co nie wspiera natury wewnątrz nas. To sprawia, że odzyskujemy wolność od przywiązań, dostęp do pierwotnej mocy i przestrzeń ku działaniu.

Spotkanie z Tantrą to przede wszystkim głęboki wgląd w naturę rzeczy. W temat, który Cię absorbuje. W Twoją duchowość. W ciało, którym jesteś. Obnaża Ciebie z lęku przed samym sobą. I tym samym umożliwia rozwój i rozkwit. Spełnienie wówczas jest blisko. Powoli odchodzi chęć zaspokajania krótkotrwałych przyjemności. A wzrasta świadomość, że jest coś głębiej. Że można doświadczać spaceru na Dnie Oceanu i nie zachłysnąć się wodą. To rozkosz dla Ducha, o której umysł nie jest stworzony, aby choć przez chwilę pomyśleć. Wracamy do pierwotności. Godzimy się z przodkami. Pozwalamy sobie na śmierć. I wracamy do życia już z inną perspektywą. Lżejsi o historię. Bardziej otwarci na nowe. Przebudzeni. Gotowi by na nowo być i kochać. 

Czas trwania spotkania: do 2,5h
Darowizna za Rytuał: 450 - 850pln

Spotkanie zawiera w sobie:
~ Wzajemne rozpoznanie siebie
~ Medytację
~ Praktykę świadomego oddechu
~ R
ozmowę o Twoich potrzebach oraz intencji związanej z Twoją osobistą pracą wewnętrzną;

~ Omówienie zasad pracy z energią;

~ Rytuał masażu;

~ Czas na integrację

Jeśli czujesz, że finansowy dar za spotkanie jest dla Ciebie wyzwaniem, możesz skorzystać z częściowej lub całościowej możliwości alternatywnej wymiany energetycznej, po wcześniejszym ustaleniu.
>> Szczegóły tutaj <<

bottom of page