top of page

Sesja Holistycznej Równowagi

Holistyczny balans dla ducha i ciała

To spotkanie zapraszające:

Spokojny, medytacyjny umysł;

Odprężone, zrelaksowane ciało

Głęboki, oczyszczający oddech

Powrót do własnego centrum

Poprzez świadomość i obecność zajrzymy do miejsc w Tobie, do których być może nie zaglądasz na co dzień, a które potrzebują Twojej uwagi, zaopiekowania i zadbania. Po to, abyś mogła / mógł poczuć i doświadczyć jeszcze głębszego spokoju na co dzień i w swoim własnym tempie powracać do równowagi i pełnego przepływu energii w ciele.

Sesja skupia się na praktykach opartych o świadomy oddech, medytacyjny umysł oraz świadomą obecność w ciele fizycznym. W tym spotkaniu rozpoznajemy siebie jako żywą, czującą istotę o własnych potrzebach i granicach na ten moment. Poszerzamy moment "teraz" o świadomość siebie w boskim przepływie obecności, którą to my sami zapraszamy ku pogłębianiu doświadczania siebie jako istot głęboko czujących i duchowych, a zarazem w pełni zmaterializowanych.

Uzdrawianie w tak ukierunkowanej sesji następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania. Posługując się skutecznymi technikami, w tym m.in. energią miłości i medytacyjną obecnością, stajemy się sami dla siebie kanałem uzdrawiania. 

Spotkanie może opierać się wyłącznie na medytacji prowadzonej, praktykach oddechowych i świadomości ruchu jak i również może być połączone z sesją masażu balansującego.

Czas trwania spotkania: 2 - 3 h
Dar za spotkanie w zależności od zakresu pracy 350 - 650 zł

 

bottom of page