top of page

Spotkania w Prawdzie

To spotkanie o nas w nagości. O Tobie, bo dajesz się zobaczyć. O mnie, bo jestem taka jak Ty.

ONLINE lub OFFLINE

Spotkania, które pozwolą Ci siebie zobaczyć. W miejscu, w którym jesteś. W miejscu trudnym, może nierozpoznanym. W miejscu, o którym chciałbyś opowiedzieć. I o miejscu, z którego potrzebujesz już wyjść. 

Spotkania Off-Line czyli "oko w oko". To spotkania w ciszy, z tym, co na ten moment aktualne i najbardziej żywe w Tobie. Stwarzam przestrzeń, abyśmy mogli się spotkać, spojrzeć sobie w oczy, i popatrzeć na wszystko, czym jesteśmy. Wizja tego rodzaju spotkania narodziła się we mnie, kiedy zdałam sobie sprawę, jak ważne w terapii, rozwoju czy powrocie do siebie po prostu, jest pozwolenie sobie, na zobaczenie i rozpoznanie siebie w oczach innych istot. Życzliwych i nieoceniających. Widzących i przyjmujących oczach i sercach.

Ten rodzaj spotkania z człowiekiem pociąga mnie najbardziej. Jest wysoko jakościowy i głęboko terapeutyczny. Pozwala odkryć, odczytać i uzdrowić najgłębsze traumy. Poprzez objęcie je świadomością - "ZOBACZENIE", świadome przeżycie i "puszczenie". Jak i również pozwala odkryć i odnaleźć w nas nasze dary, talenty i zasoby. Gruntem dla tego rodzaju spotkań jest niezachwiany spokój, głębokie ukorzenienie i ugruntowanie w sobie.  Czego potrzebuje uczyć się i w sobie pogłębiać.  Praca z drugim człowiekiem umożliwia mi rozwój w tym kierunku. Zapraszam Ciebie zatem, jeśli poczujesz, że chcesz podzielić się swoją prawdą, zwrócić sobie wolność i dostęp do pełni życia. 

Jestem również ON-LINE. Spotykamy się wówczas w formie videorozmowy.

 

Wszelkie dary za tego rodzaju spotkania przyjmuje w nieokreślonej kwocie i formie. Sam, sama poczujesz i zdecydujesz w jaki sposób i czym chcesz mnie obdarować w ramach wymiany. >> Sugestie darów.

bottom of page