top of page

Slow Tantra

Kontemplacja boskiej natury poprzez dotyk

Rytuał Masażu w duchu Tantry stworzony w odpowiedzi na potrzebę doświadczania siebie w błogości i zmysłowym rozpuszczeniu. Poprzez poddanie kontroli, w pełnym zaufaniu i otwarciu siebie na przyjmowanie. 

Przyjemność płynąca z przyjmowania dotyku - stwarza przestrzeń ku głębokiej regeneracji na poziomie fizjologicznym jak i oczyszczeniu z psychicznych uwarunkowań. W pełni obecny dotyk działa rewitalizująco i tonizująco. Wprowadza harmonię, balans i stwarza przestrzeń ku głębszemu zaopiekowaniu się sobą.

 

Poprzez świadomą obecność w trakcie masażu wytwarza się niewidzialna więź pomiędzy masującym a przyjmującym masaż. To pozwala na wzajemne zobaczenie siebie z poziomu energetycznego - poza słowami, myślami oraz wszelkimi interpretacjami. Jesteśmy wyłącznie z tym co Jest.
To znaczy - JESTEŚMY U ŹRÓDŁA.

Żródło jest Domem. Twoim. Moim. Naszym. Zanurzamy się w nim poprzez kontemplacje. Dotyk fizyczny spaja. Pozwala kontemplacji zamanifestować się. Czego efektem jest :
PROMIENNOŚĆ , PRZYPŁYW SIŁ WITALNYCH , RADOŚĆ. 

Miłujący dotyk to odwaga bycia kochającym. 
A jego przyjmowanie to gotowość na BYCIE KOCHANYM.

Rytuał kontemplacyjnego dotyku w duchu Tantry to łagodne techniki masażowe otulone pełnym obecności dotykiem, który zaprasza do otwierania siebie i pogłębiania doświadczania samego życia. Tego, czym jest w swojej esencji - przejawiając się poprzez głęboką relację z "nie-osobowym Ja". Relację z czystą, niezmierzoną przestrzenią nas samych. Doświadczaną materialnie i fizycznie. Poprzez CIAŁO - którym JESTEŚMY. 

Zapraszam Ciebie w podróż. Po zakamarkach duchowej natury ciała. W zmysłowej kontemplacji. W otwarciu siebie na Siebie. 

Czas trwania spotkania elastyczny, ustalany indywidualnie.

Donacje w ramach Świątyni Serca:
450 - 1250 zł 

Lub inna forma wymiany odpowiednia na dany moment dla obu stron.

Zapisy poprzez formularz: 

bottom of page