top of page
animal-1296453_edited_edited_edited_edit

Strefa  Mocy

Mamy to, czego potrzebujesz

Witaj w przestrzeni wymiany darów! 

Niesiemy potencjał i moc, którą odkryliśmy na ścieżce własnego rozwoju. Praktykujemy manifestację własnych darów by wspólnie podróżować i odkrywać drogę ku wolności, boskości i spełnieniu. Być może odnajdziesz tutaj ścieżkę / przewodnika / przewodniczkę lub nauczyciela, który wskaże Tobie drogę do Twojego potencjału i wesprze Cię w stanięciu do własnej mocy. 

 

Jesteśmy duchową rodziną. Łączy nas miłość do życia, do przepływu i radość z bycia w swojej sile i mocy. Pasjonuje nas tworzenie wspierającej - w rozwijaniu wewnętrznego potencjału - przestrzeni. Zapraszamy do życia w radości, lekkości i harmonii ze sobą i z naturą.  

Mamy swoją misję. Każdy z osobna, a jednocześnie łączymy się ze sobą wielowymiarowo, aby móc ubogacać siebie nawzajem i odnajdywać miłość w każdym ułamku sekundy. 

Zapraszamy Ciebie do eksploracji miejsc, w których jesteśmy. Może ktoś z nas będzie dla Ciebie inspiracją w dalszej wędrówce. A może i Ty sam chciałbyś, chciałabyś dołączyć do naszej wspólnej przestrzeni i dzielić się swoimi darami jeszcze obficiej niż dotychczas!

Zapraszamy w piękno podróży!

Z miłością i wdzięcznością,

Dotyk Obecności

KOBIETy Mocy

Tantra

Justyna
" Dotyk Obecności"

~ Świątynia Świadomego Dotyku
~ Uwalniające sesje tantryczne
~ Masaż Holistyczny
~ Rytuały Dotyku 
~ Fotografia Eventowa

Mężczyźni Mocy

Dotyk Obecnosci

Konrad Kuśnierzewski

 Przestrzeń Oddechu
~ Uwalniające sesje oddechowe

Dołącz do rodziny Mocy

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie. Pragniesz dzielić się swoimi darami ze światem i podróżować razem z nami - Opisz krótko swoją motywację i dołącz do nas.

.. i oczekuj odpowiedzi!

bottom of page