top of page
animal-1296453_edited_edited_edited_edit

Strefa  Mocy

Mamy to, czego potrzebujesz

Witaj w przestrzeni wymiany darów! 

Niesiemy potencjał i moc, którą odkryliśmy na ścieżce własnego rozwoju. Być może odnajdziesz tutaj ścieżkę / przewodnika / przewodniczkę lub nauczyciela, który wskaże Tobie drogę do Twojego potencjału i wesprze Cię w stanięciu do własnej mocy. 

 

Jesteśmy duchową rodziną. Łączy nas miłość do życia, do przepływu i radość z bycia w swojej sile i mocy. Pasjonuje nas tworzenie wspierającej - w rozwijaniu wewnętrznego potencjału - przestrzeni. Zapraszamy do życia w radości, lekkości i harmonii ze sobą i z naturą.  

Mamy swoją misję. Każdy z osobna, a jednocześnie łączymy się ze sobą wielowymiarowo, aby móc ubogacać siebie nawzajem i odnajdywać miłość w każdym ułamku sekundy. 

Zapraszamy Ciebie do eksploracji miejsc, w których jesteśmy. Może ktoś z nas będzie dla Ciebie inspiracją w dalszej wędrówce. A może i Ty sam chciałbyś, chciałabyś dołączyć do naszej wspólnej przestrzeni i dzielić się swoimi darami jeszcze obficiej niż dotychczas. 

Zapraszamy w piękno podróży !

Z miłością i wdzięcznością,

Dotyk Obecności

KOBIETy Mocy

Tantra

Justyna
" Dotyk Obecności"

Masaż Holistyczny
Tantra

Mężczyźni Mocy

Dotyk Obecnosci

Konrad Kuśnierzewski

Przestrzeń Oddechu

Dołącz do rodziny Mocy

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie. Pragniesz dzielić się swoimi darami ze światem i podróżować razem z nami - Opisz krótko swoją motywację i dołącz do nas.

.. i oczekuj odpowiedzi!

bottom of page