top of page

Diagnoza Energetyczna

Diagnoza Energetyczna to spotkanie dla Ciebie jeśli potrzebujesz wnikliwej analizy stanu Twojego układu energetycznego. Badanie obejmuje swoim zakresem aury energetyczne człowieka: mentalną, emocjonalną i fizyczną. Na spotkaniu dowiesz się o balansie lub dysbalansie swojego organizmu. Poprzez badanie układu energetycznego człowieka dowiadujemy się o brakach lub nadmiarach energii w ciele.

Dodatkowo możemy wspierać te ośrodki, które wymagają doenergetyzowania i zasilenia poprzez czystą energię witalną pobieraną wraz z oddechem lub poprzez świadomą praktykę medytacji i wizualizacji. W ten sam sposób możemy również oczyszczać i udrażniać ośrodki w ciele z nadmiarów energii, z toksyn i różnego rodzaju zaburzeń.

Na spotkaniu uczę Ciebie jak dbać o swoje zdrowie i życie na co dzień. Jak wdrażać proste praktyki zarządzania własną energetyką i jak skutecznie utrzymywać balans i równowagę psychosomatyczną na co dzień.

Zapraszam Ciebie na spotkanie indywidualne w Poddębicach (woj. łódzkie) lub na konsultacje online. Wstępne zapisy i rezerwacje terminu poprzez formularz.

Do zobaczenia!
Justyna, Dotyk Obecności

Czas trwania spotkania : 1 - 2h
Dar za spotkanie 200-350 zł

UWAGA:

Dostępna opcja darowizn w dowolnej kwocie lub wymiany innej niż finansowa dla osób z trudniejszą sytuacją materialną. W tym celu napisz do mnie lub zadzwoń. Uzgodnimy wspólnie najlepsze rozwiązanie.

bottom of page