top of page

Masaż Holistyczny

Uzdrawiający wymiar dotyku

Holistyczna praca na tkankach poprzez masaż to szereg technik rozluźniających powięź i mięśnie w połączeniu z dotykiem sensualnym oraz medytacyjną obecnością masażysty - uzdrowiciela. To połączenie sprawia, że osoba przyjmująca masaż może poczuć się w pełni zaopiekowania. Zarówno w wymiarze cielesnym jak i duchowo.

Dzięki temu wszelkie napięcia natury mentalnej i psychicznej, a także bóle mięśniowe i napięcia tkanek rozluźniają się pod wpływem powracania do wewnętrznej równowagi. Mamy tutaj możliwość doświadczania uzdrawiania na głębokim i na wielu poziomach. Ponieważ jesteśmy istotą wielowymiarową potrzebujemy również takiej opieki. Masaż Holistyczny jest narzędziem, który wspiera nas w powrocie do równowagi i harmonii wewnętrznej.

Masaż Holistyczny jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz powrotu do własnego centrum. Wyciszenia i Rozluźnienia na wielu poziomach. Masaż wykonywany jest na stole do masażu z użyciem ciepłego oleju naturalnego. Dotykiem mogą być objęte miejsca bardziej napięte oraz całe ciało. Zaleca się profilaktykę oraz przyjmowanie tego rodzaju sesji cyklicznie w zależności od rodzaju i stopnia napięć w ciele.

W ramach spotkania jest możliwość rozmowy o kwestiach potrzebujących rozwiązania. Jako praktyk uzdrawiania holistycznego duży nacisk kładę na wielowymiarowe podejście do każdego człowieka.

 

Działam w ramach ekonomii daru, to znaczy przyjmuję darowizny za sesje i spotkania o wymiarze uzdrawiającym. Sam / Sama decydujesz jaką kwotą chcesz mnie obdarować w podanym zakresie.

Czas trwania spotkania: zmienny
Dar za spotkanie 250 - 550 zł

bottom of page