top of page

Rytuały Dotyku

masaże z miłością

Jednym z istotnych obszarów w moim życiu jest potrzeba obdarowywania, opieki i ukochiwania. Człowieka. Takim jakim jest. Dbania zarówno o jego wymiar duchowy - ciało emocjonalne jak i wymiar materialny - ciało fizyczne. W swojej drodze samopoznania odkrywam wciąż na nowo ścieżki własnej realizacji i tego co sprawia, że czuję pełnię wewnętrznego zadowolenia. Jedną z nich jest bycie w bliskości z drugim człowiekiem. Wsłuchiwanie się w jego potrzeby i bycie blisko jego serca. Nasłuchiwanie jego rytmu i melodii. Bycie z jego wewnętrzną naturą i prawdą na ten moment. 
 

Odnajduję pasję w dawaniu dotyku. Dotyku z miłością i pełną obecności świadomością, który jest głęboko odżywczą podróżą do siebie samego. Pozwala zostawić to, co na zewnątrz i zanurzyć się w głąb własnych odczuć, wewnętrznej prawdy i sięgnąć po głęboki ocean ciszy i spokoju w nas. 
 

Zapraszam każdego, kto potrzebuje ukochania, zadbania o ciało i ducha na każdym poziomie. Zapraszam każdego, kto wie - mniej lub bardziej - jak zbawiennie wpływa na nasz ludzki organizm - miłujący dotyk i przestrzeń, w której można odpuścić wszelkie troski i oddać się chwili teraz. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują poczuć siebie bardziej. Bardziej zaopiekowani. Bardziej bliżej siebie samych. 

rose-3407234.jpg

Intuicyjna podróż z dotykiem w duchu tantry o  niepowtarzalnym wymiarze odczuwania. To podróż do zmysłowej natury ciebie - którą będziemy odkrywać i celebrować podczas tego spotkania. 

268283009_405201621343871_3414368018927344719_n.jpg
shutterstock_615742970.jpg

 Spotkanie uwalniające, oczyszczające i rozpuszczające zastoje, nagromadzenia, zatrzymaną energię. Powrót do "tu i teraz". Uziemienie. Powrót do rzeczywistości. Uzdrowienie. 

  

Leczenie Reiki

Holistyczny Rebalancing jest zakorzeniony w tradycji Jogi, Varmy i Ayurvedy. To praktyka dotyku, masażu i medytacji, pozwalająca na głębokie zestrojenie duchowej natury człowieka z jego fizycznym ciałem.

  

bottom of page