Nic, tak w pełni, nie oddaje nam wolności - jak świadomość siebie.

 

Świadomość siebie na teraz. Na tą chwilę. Uświadomienie sobie Siebie w nieprawdzie, w której nieraz tkwimy od lat. Uświadomienie sobie Siebie w tajemnicy, którą trzymamy z dala nawet od samych siebie. Uświadomienie sobie tego, czym jesteśmy na ten moment. Lub czym nie pozwalamy sobie być. 

Świadomość tego Jak Jest - zwraca nam wolność. Pozwala przebudzić się do pełniejszego siebie, żywszego, zdrowszego, bardziej radosnego i oddanego tej chwili. Dlatego czasami nie potrzebujesz skomplikowanych zabiegów, wyszukanych metod i technik. Czasami potrzebujesz zobaczyć. Popatrzeć na to, jak Jest. I tą właśnie przestrzenią tutaj Jestem. Tą w której będziesz mogła, będziesz mógł się przejrzeć. W Lustrze własnych niedopowiedzeń. Bolączek. Skrywanych uczuć. Rodowych tajemnic.

Uzdrawianie Poprzez Świadomość to proces, który pozwoli Tobie zobaczyć siebie, w miejscach nawet najciemniejszego mroku. W miejscach, do których nie docierasz. Które sprawiają ci trudność, wywołują lęk. Być może przerażenie. Czasami wstyd. A czasami po prostu już niczego nie czujesz. 

Uzdrawianie Poprzez Świadomość to jawny proces, do którego masz pełen dostęp. A uzdrowienie zadziewa się w Teraz. Nie za chwilę po sesji. Nie za miesiąc. Teraz patrzysz na to jak Jest. I teraz wspieram Cię abyś wystał w tym, co jest. Abyś mogła pójść dalej. Już bez tego od czego uciekałaś. A raczej z tym, co Cię goniło. Bo już na to patrzysz. Już to masz w swoich objęciach. Już tym jesteś. Nic nie pozostaje oddzielone. Dlatego jest uzdrowione. Dlatego możesz czerpać z życia bardziej i więcej. Być w niepodzieleniu. W pełni. Z każdą częścią siebie.

W praktyce posługuje się metodą bezpośredniego wglądu i ponad wszystko cenię sobie szybkie i skuteczne rozwiązania - w miarę możliwości na dany moment. Odpuszczamy analizę historii, z którą przychodzisz. Zamiast tego patrzymy na to, jak jest - bez osobistej interpretacji. Dzięki temu możemy szybko i skutecznie udrożnić przepływ dla energii życia w Tobie. Która będzie prowadzić Ciebie już w nowej jakości i w nowy sposób niż dotychczas.

Zapraszam osoby zdecydowane. Na zmianę. Na przełom. Na uzdrowienie. Odpuszczenie starego. I wejście w nowe. Już z nowym przepływem światła w sobie.  Chętnych zapraszam do spotkań online, poprzez Skype, Whatsup lub inny komunikator. A także na spotkania indywidualne, stacjonarnie w różnych zakątkach Polski. (bieżące informacje mojego pobytu na Facebooku - Dotyk ObecnościDo zobaczenia i do rychłego Uzdrowienia!