top of page
Coaching

Coaching, Doradztwo, Mentoring

Jeśli potrzebujesz wsparcia w podjęciu decyzji, przeprowadzenia zmiany czy wyjścia z konfliktowej sytuacji. Jeśli potrzebujesz przewodnika w świecie ducha, myśli i emocji to rozwiązanie dla Ciebie. 

Spotykamy się online na video rozmowie, telefonicznie lub zapraszam Cię do swojej przestrzeni, gdzie możemy poczuć siebie i zobaczyć oko w oko. 

Ukończyłam studia w zakresie pedagogiki i doradztwa zawodowego. Głównie dlatego aby wesprzeć i poprowadzić samą siebie w świecie mnogo dostępnych możliwości.

Kolejnym moim krokiem była edukacja w zakresie Coachingu oraz programowania Neurolingwistycznego (NLP), co dało mi niesamowity wgląd w sposoby działania mojego umysłu i możliwości jego programowania. Ta wiedza dała mi niesamowitą możliwość kreowania własnej rzeczywistości za pomocą umysłu. 

Jednak równie ważne, jak możliwości umysłu, są dla mnie duchowe właściwości mojej natury, czyli potencjał czującego serca we mnie. Dlatego nie poprzestałam na wiedzy akademickiej i zaczytywałam się w mądrościach duchowych mistrzów z całego świata. Uczestniczyłam w kursach i szkoleniach, prowadzonych przez duchowo przebudzonych nauczycieli, dzięki czemu nabywałam pewności, że świat który w sobie czuje jest realną rzeczywistością. A mądrość, która z niego wynika jest naturalną właściwością mnie samej.

To wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Do miejsca spokoju, głębokiego czucia siebie i świadomości, że wszystko to, co wokół mnie jest urzeczywistnieniem mnie samej. Ta świadomość daje ogrom możliwości i wolności w kreacji tego, co widzimy, poprzez to, o czym myślimy i czujemy.  Dzięki temu, możemy swobodnie zarządzać sobą i mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w naszym życiu.

Dlatego dziś zapraszam Ciebie, abyś mógł/mogła również skorzystać z wiedzy i mądrości, do której dochodziłam na przestrzeni lat i dzięki temu wdrażać w swoje życie nowe rozwiązania, nowe perspektywy i widzenie spraw w sposób innowacyjny i inny niż dotychczas.

Czas trwania spotkania 0,5h - 1h - 1,5h
100 - 250zł
Preferowane drogi spotkania Online: GoogleMeet lub inny komunikator obsługujący wideorozmowy.

bottom of page