top of page

dla Mężczyzny..
.. o Mężczyźnie

Jestem.

Stoję dumnie i ochoczo!

Kocham.

Kocham całym sobą!

Wspieram radą. Dobrym słowem.

Otaczam opieką cały Twój świat.

~ Mężczyzna

Umiłowany w Duchu i w Ciele Mężczyzno. Oto spotkania dedykowane Twojej męskości, sercu i duszy. Zaproś siebie w tę podróż. Jesteś tu, by chronić i wspierać. Zadbaj zatem o swój przepływ, zdrowie i równowagę!

Proponuję Tobie :

Dar od mężczyzny

~ Spotkania w Prawdzie ~ które otworzą Tobie drzwi percepcji. Spojrzysz na jedną rzecz na wiele sposobów. Odkryjesz moc w zmianie punktu widzenia. Wyswobodzisz się z krat umysłu na rzecz dalekosiężnych wizji i bujnych obrazów nowego świata. Zacznij tutaj jeśli pragniesz dla siebie wolności w myśleniu, odpuszczenia iluzji i ślepej wiary. Zacznij tutaj, jeśli masz chęć przyjąć prawdę na wiele sposobów. I pogłębić wgląd w naturę rzeczy. 

 

Dar od kobiety

Męskie, jak każde inne, potrzebuje troski i ukochania. Tutaj odnajdziesz przestrzeń dla swojego zlęknionego, przestraszonego czasami stęsknionego i poranionego serca. Tu odnajdziesz miękkość i ciepło kobiecego serca. Być może nigdy tego nie doświadczyłeś i będzie to dla ciebie nowym początkiem. A być może pragniesz przypomnieć sobie, jak to jest czuć. Moja wewnętrzna kobieta pokaże Tobie jak otwierać się na siebie, celebrować chwilę teraz i łagodzić wszelkie zranienia. Wesprze Cię w odnalezieniu twojej wrażliwości i uczuciowości. Po to, abyś z sukcesem i lekkością zawierał nowe znajomości, relacje i mógł w pełni przejawiać się jako istota społeczna i człowiek czującego serca. Dar od kobiety związany jest z dotykiem, który otwiera bramę do czucia głębiej. Przygotuj się na wewnętrzne poruszenie.

Rozgość się w mojej przestrzeni.

Odnajdź w niej miejsce i komfort dla siebie.
Niech wspiera Cię ona w Twojej podróży do Mężczyzny autentycznego, wrażliwego i w mocy!

 

bottom of page