top of page

PrZebudZenie Do Siebie

Rytuał Masażu Tantrycznego na 4 ręce w intencji wyzwolenia, pełnego oczyszczenia i przebudzenia siebie ku wewnętrznej mocy i wolności

Najbliższe spotkania:
 

Praktykujemy Tantryczno - Szamańską Ścieżkę Przebudzenia, która obejmuje człowieka w jego cielesnej i duchowej - instynktownej i boskiej formie. Praktykujemy świadomy dotyk i pracę z energią poprzez Oddech, Jogę i Masaż Tantryczny. Kroczymy ścieżką ku wyzwoleniu.

W ciszy umysłu pozwolimy zanurzyć się Tobie w doświadczenie przekraczające dualistyczny światopogląd. Zaprosimy do wewnętrznego samopoznania i rozpoznania natury przepływu samego życia w Tobie.

Tantra jest tą ścieżką i tą praktyką, która umożliwia - poprzez techniki i metody pracy z umysłem, ciałem i energią - na wewnętrzne poszerzenie, przemianę i transformację. Aby finalnie transmutować ku wibracjom, o które potrzebujemy oprzeć swoje życie.

Zapraszamy osoby już zapoznane z tantryczną pracą z ciałem i z energią jak i początkujące, które potrzebują poszerzyć siebie o wgląd i wkroczyć na ścieżkę ku wewnętrznej transformacji.

Zapisy i zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy. W formularzu opisz swoją dotychczasową praktykę, potrzeby, intencje i oczekiwania na sesje. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz szczegóły dotyczące spotkania.

Czas trwania spotkania: do 3h
Donacja za spotkanie i Rytuał Masażu  900 - 1600 pln

bottom of page