top of page

Tantra dla Par 

To spotkanie w czułej celebracji. W otwartości dla siebie nawzajem i w kontemplacji wspólnej, świadomej podróży.

Relacja to podróż. Podróż po często nieznanych wodach. Odnajdujemy tutaj wiele niewiadomych. Liczne zakręty i zaułki. Kiedy decydujemy się płynąć z kimś przez życie towarzyszy nam zwykle chęć otwierania siebie na nowe i nieodkryte, a czasami gotowi jesteśmy siebie miło zaskoczyć budowaniem nowej, wspólnej przestrzeni. Ścieżka tantrycznego rozpoznawania siebie daje nam głębszy wgląd w naturę relacji i naturę indywidualnej głębi w nas. Tantra pozwala nam zanurzyć się w bliskość, w której granice zatracają się i rozpuszczają poprzez gotowość, chęć i otwartość aby wchodzić głębiej  tego, co w nas. A tym samym rozpoznawać siebie nawzajem na nowych poziomach, odkrywać nowe przestrzenie, które mogą być odżywczą, ubogacającą dla Was podróżą. 

 

W spotkaniach dla par poruszamy tematy ważne dla was w tym momencie. Zapraszamy wszystko to, co potrzebuje się przejawić. Będziemy wędrować ku rozpoznaniu, poszerzaniu widzenia i pogłębianiu wglądu w to, czym jest ta droga na której jesteście i czym chcielibyście, aby stawała się dla Was w przyszłości. 

To spotkanie o rozróżnieniu siebie nawzajem poprzez nawiązanie relacji wewnętrznej ze sobą i z tego miejsca docieranie do miejsca "w razem". To spotkanie o tym jak dbać o wspólną codzienność. Jak opiekować się sobą nawzajem w czuły i lekki sposób. To również czas aby się zrelaksować, oddać w czułe kochające dłonie i przyjąć rytuał masażu w jednej przestrzeni i w jednym czasie. 
 

Masaż tantryczny dla par

To miejsce gdzie spotykają się cztery otwarte serca, gotowe na indywidualną podróż wzbogaconą o doświadczenie we wspólnej przestrzeni. Każda z dołączających osób wnosi swoje jakości. Poprzez poruszenie ciał, zmysłów, energii mamy szanse sięgnąć po to, na co przyjdzie ochota z urodzaju, który razem tworzymy. 
 

Świątynna przestrzeń naszych masaży daje możliwość ekscytujących podróży, rozpoznawania siebie w nowym lub łagodnego odkrywania siebie w starym, ciążącym zablokowaniu, które jesteście gotowi zostawić za sobą.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak to jest być osobno, a jednak razem.  Chcecie doświadczać siebie korzystając z pola energetycznego czterech osób. Chcecie z bliską Wam osobą eksplorować nieodkryte lądy swojego Istnienia.  Chcecie rozpoznawać/poszerzać/uzdrawiać swoją siłę witalną.  Chcecie wejść do innego świątynnego wymiaru ze swoją seksualnością. Chcecie coś zakończyć/coś rozpocząć. Chcecie ceremonialnie uczcić ważny moment w Waszym życiu - to miejsce tworzymy dla Was!


Zapraszamy Was jeśli czujecie, że macie chęć pogłębiać siebie w świadomości na wspólnej ścieżce. Zapraszamy jeśli macie chęć odkrywać nowe, eksplorować niepoznane i czule siebie ukochać poprzez tantryczny dotyk i świadomą obecność. 

Zapraszamy po głębiej i po więcej. 

Z czułością i radością,
Dorota i Justyna

 


Dar za spotkanie 1100 - 1800 zł 

 

O NAS
bottom of page