top of page

Healing session "HEALING"

Healing session - activating and stimulating the flow of life energy. Aimed at healing and the integration of Spirit and Body. It can take various forms depending on the needs.

Holistyczna praca na tkankach poprzez masaż to szereg technik rozluźniających powięź i mięśnie w połączeniu z dotykiem sensualnym oraz medytacyjną obecnością masażysty - uzdrowiciela. To połączenie sprawia, że osoba przyjmująca masaż może poczuć się w pełni zaopiekowania. Zarówno w wymiarze cielesnym jak i duchowo.

Dzięki temu wszelkie napięcia natury mentalnej i psychicznej, a także bóle mięśniowe i napięcia tkanek rozluźniają się pod wpływem powracania do wewnętrznej równowagi. Mamy tutaj możliwość doświadczania uzdrawiania na głębokim i na wielu poziomach. Ponieważ jesteśmy istotą wielowymiarową potrzebujemy również takiej opieki. Masaż Holistyczny jest narzędziem, który wspiera nas w powrocie do równowagi i harmonii wewnętrznej.

Masaż Holistyczny jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz powrotu do własnego centrum. Wyciszenia i Rozluźnienia na wielu poziomach. Masaż wykonywany jest na stole do masażu z użyciem ciepłego oleju naturalnego. Dotykiem mogą być objęte miejsca bardziej napięte oraz całe ciało. Zaleca się profilaktykę oraz przyjmowanie tego rodzaju sesji cyklicznie w zależności od rodzaju i stopnia napięć w ciele.

W ramach spotkania jest możliwość rozmowy o kwestiach potrzebujących rozwiązania. Jako praktyk uzdrawiania holistycznego duży nacisk kładę na wielowymiarowe podejście do każdego człowieka.

 

Działam w ramach ekonomii daru, to znaczy przyjmuję darowizny za sesje i spotkania o wymiarze uzdrawiającym. Sam / Sama decydujesz jaką kwotą chcesz mnie obdarować w podanym zakresie.

Czas trwania spotkania: zmienny
Dar za spotkanie 250 - 550 zł

bottom of page