top of page

Kobieta..

Jest stworzeniem kosmicznym.

Jest w mocy Łona w którym zapisane są wszystkie gwiazdy. Ma dostęp do nocy i mroku. Jest uhonorowana w duchu jako ta, która ma moc stwarzania z pozornie niczego. Lecz w swym zasięgu ma wszystko, czego potrzebuje.

Kobiecość rozkwita gdy ma ku temu przestrzeń. Karmi łagodnością, czułym sercem, wrażliwością. Jest zabawą, jest spokojem, jest lekką zwiewną otuliną.

Kobiecość ma w sobie wiele znaczeń. Wiele możliwości do których może stanąć człowiek będący pod jej wpływem i w jej ciele. To nieograniczone niczym pole, spektakl bezmiarowości i płynącego bezkresu.

Na ziemi manifestuje się jako cud. Jest po to by uraczać pięknem, lekkim spojrzeniem, dotykiem który przemienia. Kobieta jest o transformacji. Dlatego dbałość o jej zdrowie jest podstawą dla całych społeczności.

W kobiecie możesz odnaleźć milion razy więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Bo kobieta to bezmiar. Nieskończoność. Ktokolwiek zagościł w jej progach wie, że podróż z nią nie kończy się nigdy.

Zadbaj o siebie kobieto dzisiaj. Teraz. A może za chwilę. Gdy poczujesz w sobie gotowość by stanąć do swojego przeznaczenia. To spotkanie ze sobą jest o zobaczeniu tego, w czym jesteś i tego z czego powstałaś. To spotkanie jest o Tobie, którą myślisz że jesteś, a jednocześnie otwieramy w nim drzwi dla Ciebie którą czujesz, że chcesz dla siebie być. Zapraszam Ciebie do przestrzeni eksploracji. Siebie w poddaniu. W zaufaniu do tego, co płynie w Tobie. Zapraszam Ciebie do przywitania siebie w swojej prawdzie, w swoim głosie, w materialnym poczuciu i wymiarze. Zapraszam do odkrycia siebie na nowo. Do powrotu na boskie łono Twojego jestestwa. Będziemy karmić się uważnością, obecnym dotykiem, słuchaniem ~ ucząc się przyjmować to, z czym i o czym jesteśmy na ten moment. Zapraszam jeśli masz chęć ujrzeć siebie pełną. Zadowoloną z siebie. Uczciwą wobec siebie. I prawdziwą. Taką jaką potrzebujesz odczuwać i jaką msz ochotę być.

Leczenie Reiki

Sesja Holistycznej Równowagi

To spotkanie zapraszające:

- Spokojny, medytacyjny umysł,

- Odprężone, zrelaksowane ciało,

- Głęboki oddech,

- Powrót do własnego centrum.

para medytuje.jpg

" Ceremonia Bliskości "

Sztuka Bycia Razem

Bliskie spotkanie w Duchu Tantry, dające możliwość przejrzenia się w drugim człowieku oraz poczuciu siebie we wszystkim, co na ten moment najbrdziej żywe. Ceremonia Bliskości to sztuka bycia w prawdzie z drugim człowiekiem,  która ma wesprzeć Ciebie w otwarciu się przede wszystkim na siebie. Na swoją wewnętrzną naturę i moc. 

więcej >

Rozgość się w mojej przestrzeni.

Jestem tu dla Ciebie. I jestem tu dla Siebie.

Aby wspólnie celebrować czas powrotu. I czas narodzenia Siebie na Nowo.
W otuleniu i umiłowaniu. Dla Ciebie. Dla Nas. Ku Nowemu.

 

268283009_405201621343871_3414368018927344719_n.jpg

Rytuał i spotkanie ukierunkowane na pracę energetyczną poprzez oddech, dotyk i masaż w intencji uzdrowienia, oczyszczenia i transformacji.

rose-3407234.jpg
121327288_3341235035990174_7247233963953047164_n_edited.jpg

W tej podróży masz możliwość i sposobność dostąpić siebie wielowymiarowo. Sięgamy w niej do Twoich korzeni, do tego z czego wyrosłeś, z czego powstałaś. Być może będzie to jeszcze nieujarzmiony, nieodkryty cień Twojej duszy. Być może odnajdziesz tu swoje długo wyczekiwane zasoby, odwagę i siłę do manifestowania własnych pragnień i marzeń. 

bottom of page