top of page
Dotyk Obecności
Dorota Radoro
Powrót do korzeni. Mądrość Tantry

Dorota 

Opiekuńcza dusza, dobrodziejka. Stoję w otwarciu do każdej Istoty, która pragnie poczuć siebie w prawdzie. Robiąc miejsce dla tego, co jest gotowe by się ukazać. Rozpoznaję Cię. Transformuję na bieżąco, by żyć w pełni TERAZ. Równowaga to dla mnie słowo klucz. Uwielbiam rozkochiwać się w życiu, głośno śmiać się i płakać, czuć siebie w naturze i tańcu. 

Justyna

Jestem, aby wspierać potencjał Życia w każdym z nas, który jest darem i światłem dla naszych duchowych istot. Moją ścieżką jest bycie w Obecności. Z miłością. W wolności dla przejawów ducha i ciała. W zgodzie z przepływem swobodnej kreacji i spontanicznej radości z życia.
Ukochuję moment Teraz.

Na ścieżce Tantry jesteśmy od czasów niepamiętnych. Inspiruje nas poszerzanie siebie w kontekście świadomości i świętej seksualności. Uwielbiamy sprawiać radość, przyjemność i zapraszać do zmysłowego rozgaszczania się w sobie  Miłujemy czułą obecność, zapraszamy do wolności i odkrywania swojej dzikiej wewnętrznej natury. Jesteśmy, aby otwierać na mądrość przodków i kreować Nowy Świat.

Ceremonia Bliskości
bottom of page