top of page

Niebo w Ziemi

Spotkanie z dotykiem, które pozwoli Tobie rozpoznać w sobie ziemskość i to, co ludzkie. A jednocześnie otuli Cię boskim przepływem żywiołu wody.

Te dwa skrajne bieguny ~ w procesie rozpoznawania ich w sobie ~ pozwalają odczytać w sobie dwuwymiar. Wtłaczający się w nas ląd - mocny, gęsty dotyk. Z jednoczesnym przywitaniem siebie i otwarciem na przepływ poprzez rozmarzony, falujący po Twoim ciele dotyk wody.

 

To przestrzeń odpowiednia do integracji przeciwności w nas.

To przestrzeń do integracji skrajnych postaw, które się w nas przeplatają.

To przestrzeń do integracji naszych części, które zamiast współtworzyć spowalniają - zatrzymują nas w miejscu, powodując regres.

To tutaj, możesz rozpoznać to, co działa z nieświadomego. To spotkanie dwóch żywiołów - wody z ziemią - które w swojej odmienności łączą się tworząc nowe. Masaż oparty jest o pracę na powięzi oraz mocny głęboki dotyk na tylnej części ciała - i miękko otulający żywiołem wody ~ na przodzie ciała z użyciem ciepłego naturalnego oleju. Całości dopełniają eteryczne akcenty w postaci naturalnych olejków, które swoją esencją wprowadzają balans i równowagę dla ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki temu połączeniu wychodzisz z naszej Świątyni w pełni zaopiekowany, zadbana, poruszona i zintegrowany. Poczujesz ulgę zarówno na poziomie mięśni i tkanek ~ jak i w duchowym wymiarze doświadczania ~ dzięki uruchomieniu zdolności do bycia w boskim i w przepływie.

 

Zapraszamy Ciebie do doświadczenia tego mocno energetyzującego duetu w głębokim połączeniu z Twoim ciałem.

Spotkanie Jest poprzedzone wstępnym zapoznaniem się i rozpoznaniem Twoich potrzeb i granic. Na spotkaniu możesz mieć swoją osobistą intencję, która dodatkowo wesprze Twoją podróż do jeszcze głębiej czującego siebie.

Możliwe opcje:

Sesja na 4 ręce (2 - 2,5h)
Dar 60
0-900zł 


Sesja 1:1 (2 - 2,5h)

 Dar 400-700zł 

bottom of page