top of page

Tantryczny masaż "Lingam" dla Mężczyzn

Rytuał masażu Lingam to sesja nakierowana w szczególności na zaopiekowanie się obszarem sacrum - centrum Twojej świętej seksualności - z czułością i delikatnością dla całego ciała.

To w niej początek ma życie, cała twoja kreacja i twórcza moc manifestacji. To tutaj budzą się pierwotne instynkty i ogień do działania. To tutaj poznajesz siebie prawdziwego, wolnego od iluzji i marzeń umysłu. ​Tantra daje przestrzeń aby móc eksplorować tą przestrzeń i ponownie zanurzyć się w wodach niewinności i czystości w połączeniu z bezwarunkowym wymiarem naszego serca. Daje nam klucz do świata ducha i wprowadza do świata uczuć głębokich, które zmieniają nas, transformując nasze dotychczasowe życie, na takie którego pragniemy doświadczać. 

Intencją dotyku w tym masażu jest przede wszystkim obecność. Przestrzeń, w której męskość nie musi - stać, walczyć, być w gotowości, nieustannie dawać z siebie. Ta sesja to przestrzeń stworzona po to, abyś mógł być ze sobą, w przyjemności, w wolności dla swojej głębokiej prawdy, w nagości tego wszystkiego czym jesteś. Odkrywając swoją wrażliwą naturę, kierujesz świadomość ku sercu, na nowo rozpalając w nim ogień. Podczas spotkania odkryjesz siebie na nowo. Będziesz miał możliwość dać sobie prawo, do bycia w łagodności i czułości dla siebie. 

Sensualny masażu Lingam to inspiracja tantrycznymi technikami pracy z ciałem, z których czerpię w swojej  indywidualnej pracy z człowiekiem. W pełni intuicyjny, "słuchający" sposób dotyku i masażu podczas całej sesji sprawia, że w pełni współgra ona z tym, co energetycznie brzmi w tobie.  Zawiera się w niej delikatne rozluźnienie tkanek na poziomie fizycznym w obszarze sacrum, a także uwolnienie zastojów energetycznych, które pozostawione same sobie powodują napięcie, często złość i frustrację. Dlatego tak ważnym jest, aby z czułością i troską zadbać o tę sferę w szczególności - porzucając przy tym wszelkie zgromadzone myśli i przekonania o niej. Jest to również okazja do pracy nad odpuszczeniem wstydu, lęków i innych blokad mentalnych i emocjonalnych, związanych z seksualnością.​ Jest to obszar szczególnie ważny do zatroszczenia się jeśli chcemy doświadczać w życiu swobodnego przepływu kreacji, sił witalnych, radości i lekkości na co dzień.

 

W masażu Lingam nie prowokujemy wyrzutu energetycznego - i nie dążymy do osiągania celu. Jest to sesja służąca nauczeniu ciebie jak kontaktować się z własną seksualnością w łagodności i miłości dla siebie i swojego ciała. 

Czas trwania sesji: 2,5 - 3h

Sugerowany dar za rytuał: 650 - 850pln

bottom of page