top of page

SpotKanie Na Miarę Twoich PotrZeb

Stacjonarnie lub z dojazdem

StacjoNaRnie

Spotkanie dedykowane Twoim potrzebom, chęcią uwolnienia, oczyszczenia, regeneracji. Spotkanie zapraszające poszerzenie, zrozumienie i świadomość. Wraz z obecnym dotykiem i czującym sercem zaopiekujemy się tematem, z którym jesteś teraz żywo w sobie. Spotkanie może zawierać w sobie rytuał masażu tantrycznego, praktykę medytacji, praktykę oddechu, kontemplację świadomego dotyku lub naukę masażu intuicyjnego. 

Czas spotkania: 3-5 godzin 

Miejsce spotkania: Poddębice

Minimalna donacja za spotkanie: 1000zł

Z Dojazdem

Spotkanie na miarę Twoich potrzeb w Twojej osobistej przestrzeni/ w domu / w mieszkaniu/ w chatce w lesie. Dedykowane niezmiennie temu, co żywe w Tobie. Może zawierać w sobie rytuał masażu tantrycznego lub innego, pogłębianie świadomości ciała poprzez ruch intuicyjny, praktykę i pracę z energią poprzez świadomy oddech i medytację jak i również podstawy masażu intuicyjnego lub innego jeśli właśnie to Ciebie teraz woła. 

Przygotuj miejsce na wspólne praktyki, poczuj co jest ważne dla Ciebie i jaka forma spotkania byłaby dla Ciebie najbardziej wspierająca Teraz. 

Minimalna donacja za wspólnie spędzony jeden dzień:
2000 zł + koszty dojazdu

Uwaga: Jeśli podróż do Ciebie jest długa i wymagająca dla mnie - po proszę Ciebie o przygotowanie dla mnie spokojnego miejsca do spania. 

bottom of page