top of page

pon., 27 lis

|

Poddębice

Kontemplacyjny wymiary dotyku | Praktyka obecności | Poddębice

Zainspirowana wewnętrznym prowadzeniem oraz intuicją tworzę spotkanie ku pogłębianiu odczuwania siebie poprzez świadomy, pełen obecności, zmysłowy dotyk. Zapraszam Ciebie do kontemplacji. ~ Justyna

Kontemplacyjny wymiary dotyku | Praktyka obecności | Poddębice
Kontemplacyjny wymiary dotyku | Praktyka obecności | Poddębice

Czas i lokalizacja

27 lis 2023, 19:00 – 31 gru 2023, 19:00

Poddębice, 99-200 Poddębice, Polska

O wydarzeniu

Witaj 

Zapraszam Ciebie wgląb natury własnej egzystencji. Poprzez świadomy obecny dotyk oraz zmysłowy wymiar jego przepływu zanurzymy się wgłąb duchowej natury ciała. 

Jestem praktykiem świadomej obecności. To znaczy, że każda chwila i moment jest dla mnie na równi ważny. Tego samego uczę poprzez zanurzanie się w kontemplację z dotykiem. Poprzez regularne spotkania w prawdzie ze sobą odnajduję coraz głębsze powołanie, aby przekazywać ten rodzaj bycia z drugim człowiekiem. Jest to droga i sposób aby rozwijać, spajać i zacieśniać więzy międzyludzkie. Dotyk jest formą najbardziej pierwotną, która komunikuje społecznie i pozwala nareszcie głęboko się odprężyć. 

Zapraszam do Poddębic. Małego miasteczka w województwie łódzkim, gdzie ścieżka na pewien czas zatrzymała się dla mnie. Zapraszam Ciebie po odkrycie siebie w kontemplacji. Zanurzenie siebie w przepływ. I na nowo odrodzenie w świeżej naturze własnej obecności. 

Spotkania w Świątyni Serca :

> Kontemplacja dotyku - Rytuał Masażu <

> Tantryczna Ścieżka Przebudzenia <

> Spotkania w Prawdzie <

* Formularz zgłoszeniowy *

** Dostępność spotkań również w formie videorozmowy (online)  - temat dowolny.

______

www.dotykobecnosci.com

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page