top of page

"Powrót do Korzeni"

Słowiański masaż intuicyjny 

Uczta dla zmysłów. 
Mistyczne, a jednocześnie ziemskie doświadczenie. 
W "błogo" sławionym stanie zajmiemy się Twoim ciałem duszą i wędrującą w myślach głową. Zabierzemy Cię w podróż po nieznanym. Odnajdź w niej dary dla siebie. Odszukaj prawdę na ten moment. Bądź. 

Słowiański moment mocy nadszedł teraz. I teraz zapraszamy Ciebie w świat magii przodków. Która nie jest niczym innym jak trwałym i głębokim połączeniem z Ziemią po której stąpamy. Korzeniami, które wyrastają wprost z naszego łona. Zapraszamy w podróż do siebie "odnalezionych" i w mocy. Po siebie na nowo narodzonych. Ukochanych. Zaopiekowanych. Zapraszamy do przeżywania siebie w radości. W otwarciu - na to co boskie. W otwarciu na matkę, na ojca, na brata i siostrę. Zapraszamy do podróży wgłąb siebie. Po wdzięczność. Po miłość. Po wsparcie dla siebie. Zapraszamy abyś mógł, mogła dojrzeć, wzrastać i stawać DO SIEBIE każdego dnia!

Jesteśmy, aby łączyć, to co zostało rozdzielone. Wskazywać na powrót. Do siebie. Do natury. Do gęstego lasu, który jest naszym domem. Zapraszamy do "razem" lecz czynimy Cię wolnym, abyś mógł, mogła wzrosnąć we własnej sile. Uczymy bycia w bliskości lecz to, co Twoje zawsze będzie przy Tobie. Zaufaj temu co słyszysz, poddaj się w zaufaniu, zanurkuj i ugość Dar którym w swojej istocie JESTEŚ. 

Za Rytuał masażu na 4 ręce przyjmujemy dary finansowe 600-900zł
lub inne zgodne z Twoim i naszym płynięcem! 

Radość! Sława! Błogość! 

Dorota i Justyna 
~ Połączyła nas Ziemia ~

Poznaj również

bottom of page