top of page

Healing session "HEALING"

To spotkanie zapraszające:

Spokojny, medytacyjny umysł;

Odprężone, zrelaksowane ciało

Głęboki, oczyszczający oddech

Powrót do własnego centrum.

Sesja skupia się na praktykach opartych o świadomy oddech, medytacyjny umysł oraz świadomą obecność w ciele fizycznym. W tym spotkaniu rozpoznajemy siebie jako żywą, czującą istotę o własnych potrzebach i granicach na ten moment. 

Uzdrawianie w tak ukierunkowanej sesji następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania. Posługując się skutecznymi technikami, w tym m.in. energią miłości i medytacyjną obecnością, stajemy się sami dla siebie kanałem uzdrawiania. 

Sesja może być połączona ze specjalistycznym masażem balansującym, który sięga swoich korzeni indyjskiej Ajurwedy. Opiera się on na zestawie technik masażowych i balansujących ciało fizyczne. Taki masaż wspaniale wspiera w powrocie do harmonii wewnętrznej, zdrowia i witalności. Łagodzi stres i odciąża układ nerwowy wzmacniając przy tym układ odpornościowy. Dzięki czemu poprawia się jakość życia, doświadczamy więcej spokoju i radości na co dzień.

Czas trwania spotkania: 1,5 - 3 h
Dar za spotkanie w zależności od zakresu pracy 250 - 700 zł

bottom of page