top of page

Healing session "HEALING"

Healing session - activating and stimulating the flow of life energy. Aimed at healing and the integration of Spirit and Body. It can take various forms depending on the needs.

Tantra służy głębokiej transformacji, oczyszczeniu na wielu poziomach i zmianie. Przebudza do życia, rodzi nowe i wypala stare. Daje głęboki wgląd we własną naturę. Pozwala na nieskrępowaną eksplorację siebie i podróż do własnego serca poprzez oddech i oddanie siebie w zaufaniu. Rozmraża zastoje, rozbudza, pobudza, obnaża prawdę. Jest niezastąpioną ścieżką w drodze do poszerzania siebie i zgłębiania nowych stanów świadomości.

Spotkanie z Tantrą to przede wszystkim głęboki wgląd w naturę rzeczy. W temat, który Cię absorbuje. W Twoją duchowość. W ciało, którym jesteś. Obnaża Ciebie z lęku przed samym sobą. I tym samym umożliwia rozwój i rozkwit. Spełnienie wówczas jest blisko. Powoli odchodzi chęć zaspokajania krótkotrwałych przyjemności. A wzrasta świadomość, że jest coś głębiej. Że można doświadczać spaceru na Dnie Oceanu i nie zachłysnąć się wodą. To rozkosz dla Ducha, o której umysł nie jest stworzony, aby choć przez chwilę pomyśleć. Wracamy do pierwotności. Godzimy się z przodkami. Pozwalamy sobie na śmierć. I wracamy do życia już z inną perspektywą. Lżejsi o historię. Bardziej otwarci na nowe. Przebudzeni. Gotowi by na nowo być i kochać. 

Spotkanie w intencji uzdrowienia polega na objęciu świadomością tematu z którym aktualnie jesteś i którego transformacji chcesz się podjąć. W trakcie sesji używamy narzędzi i technik tantrycznych takich jak:

PRACA Z ENERGIĄ:
Poprzez świadomy oddech | medytację | wizualizację


PRACA Z CIAŁEM:
Obecny dotyk i masaż: uzdrawianie na poziomie przyjmowania i akceptacji własnego ciała | rozluźnianie tkanek w okolicach kręgosłupa, kości krzyżowej, miednicy, Lingama (u mężczyzn), Yoni (u kobiet).

PRACA Z UMYSŁEM:
Świadomy dialog | Coaching | Medytacja prowadzona 

 Na tym spotkaniu zapraszasz siebie do uwolnienia tego, czego już nie potrzebujesz. I otwierasz się na nową czystą przestrzeń w sobie.

Czas trwania spotkania: 2,5 - 3h
Darowizna za spotkanie: 650 - 1250 zł

bottom of page