top of page

** TANTRYCZNA PRACA Z CIAŁEM ** Jako ścieżka transformacji

Szukasz narzędzia, sposobu na wsparcie w zmianie, przemianie, w odpuszczeniu starego i przywitania nowego?


Masaż w połączeniu ze świadomą pracą energetyczną przynosi wiele korzyści. Poszerza zakres odczuwania w ciele, pozwala na rozpuszczanie i odpuszczanie programów mentalnych i podświadomych zapisów w naszym biokomputerze. Pozwala oczyścić się ze „starego” , aby móc z otwartym i czystym sercem wejść w nowe i zaprosić przepływ, który będzie naszym zasileniem na co dzień.


Tantra to jedna z dróg na poszerzanie własnych granic. I sposób na powrót do źródła, z którego pochodzimy. Zawiera się w niej wiele narzędzi i sposobów by na nowo poczuć się jak w domu. Jedną z praktyk do rozbudzania w sobie przepływu i wewnętrznego ognia jest masaż tantryczny, który wspiera odnajdywanie siebie - kawałek po kawałku, budzi w nas moc, potencjał, siły witalne i życiowe. Kontaktuje nas z głębią i zaprasza do uświadamiania natury rzeczywistości.


Jest ona utkana z momentów, do których zapraszamy głęboki naturalny oddech i świadomą obecność w te miejsca, które nas zatrzymują, stwarzając iluzję i zamykają na doświadczanie prawdy, która jest - a nie o której się mówi czy opowiada. Gdy zapraszamy w siebie ruch, poruszenie, pobudzenie - możemy odkrywać, że nie jesteśmy tym - o czym jesteśmy przekonani na co dzień.


Finalnie odkrywamy, że nie ma nas w ogóle, a wszystko co jest - po prostu Jest.

Tantra daje zrozumienie, że nieodkryte jest już w pełni jawne. O ile decydujemy stać się tym i dotknąć tego, o czym ”Świat” nigdy nam nie powie. Sami bowiem potrzebujemy wybrać ścieżkę, która pozwoli nam się przebudzić i zrzucić to, czym nie jesteśmy. Tantra to droga ku uwolnieniu. Bo zapraszamy do niej siebie jeszcze niepoznanych. I dzięki temu dajemy sobie szansę zobaczyć siebie w każdy możliwy sposób. To daje mam pełny wgląd w odgrywane role. Patrzymy na nie. Po czym na skutek miłości doświadczanej w wyniku oczyszczania się z pseudoprawd wybieramy ostatecznie siebie.


Tego, który był na początku. Który się zagubił. I który na nowo postanowił siebie odnaleźć.

„Powrót do rzeczy-wistości”

______

🌱 Dostępne terminy na sesje uwalniające + rytuał masażu - PODDĘBICE 12-15 czerwca.

🌱 Sesja uwalniająca / spotkanie w dowolnej formie: 21-25 Czerwca - BOLIMÓW, na festiwalu UNITY WAVES FESTIVAL 2023🌞

🌱 26-30 czerwca - PODDĘBICE

________

Do zobaczenia 🌳

Miejsce mocy i transformacji 🌀

96 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page