top of page

Oddech - klucz do naszego centrum

Najważniejsze w sesji Tantrycznej


o d d e c h


Ale nie tylko w tantrycznej. Każda praca z ciałem i energią wymaga swobodnego przepływu poprzez nasze centra w ciele fizycznym i energetycznym. To dzięki oddechowi możemy transformować, poszerzać nurt własnych możliwości, balansować się i oczyszczać z tego co jest nam zbędne.


Oddech zapewnia nam głębsze czucie siebie. Aktywację układu nerwowego oraz poszerzanie naczyń krwionośnych. Dzięki temu głębiej sięgamy do własnych komórek w ciele jak i też zyskujemy lepszy wgląd w podświadome programy naszego ludzkiego systemu. Otwiera nam to drzwi i bramy do głębszej wolności, niezależności w zarządzaniu sobą i dostęp do własnych zasobów i potencjałów.


Oddech to również portal do lepszego spokojniejszego życia na co dzień. Jego świadomość podczas prostych czynności na co dzień ugruntowuje nas w ciele. Czujemy się pewniej, stabilniej i „w centrum”. Co z całą pewnością przekłada się na nasz komfort psychiczny i emocjonalny.Zalet świadomego oddechu nie sposób wymienić w kilku zdaniach. Jego potencjał przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Bywa, że jego prostota i łatwy dostęp powoduje, że bagatelizujemy ten prosty mechanizm naszej boskiej natury. Odłączamy się od siebie. Szukając wciąż nowych metod i sposobów na rozwiązanie naszych problemów oraz bardziej udane życie. Jednak wszystko, czego potrzebujemy, mamy już w tym jednym tchnieniu. Który spaja wszystko czym jesteśmy i otwiera nam drzwi do lekkiej i radosnej kreacji.


Lekkich i świadomych wdechów i wydechów na co dzień ❣️🌬

Z czułością Dotyk obecności 🌿🌞


53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page