top of page

Sztuka bycia razem 

To spotkanie dające przestrzeń.

Przestrzeń dla naszej wrażliwej, kochającej natury. Dla bliskości ze sobą i w relacji z drugim człowiekiem. Dla prawdy, którą jesteśmy. To nauka o byciu blisko, o byciu w razem, o dotyku i dzieleniu wspólnie intymnej przestrzeni.

To spotkanie, które może obrać kierunek nam nieznany. Zaprowadzić na nieodkryte lądy, zapoczątkować zmianę i przynieść nowe wglądy. Jesteśmy tutaj "nadzy" przed sobą i celebrujemy wspólne bycie. Bycie w rozmowie. Bycie w obecności. Bycie w celebracji życia i jego przepływu. Jest tu czas i przestrzeń na prawdę o Tobie i o Nas. Na to, co potrzebuje się wyrazić, uzewnętrznić, pokazać. Jest tutaj czas i miejsce na jeszcze niepoznane. Bowiem od niepoznanego zależy to, co poznane. Na ile głęboko siebie przyjmiesz, w tym, w czym jesteś - na tyle intensywnie będziesz mógł / mogła poczuć to Życie, w którym jesteś. 

Spotkanie ma wymiar uzdrawiający i celebrujący przepływ życia w nas. Możesz w nim zagłębić się w siebie jeszcze bardziej. Dotknąć w sobie miejsc, o których może jeszcze nie wiesz, że istnieją. I zabrać siebie w podróż do pełni Istoty, którą jesteś. Podczas spotkania rozmawiamy. Widzimy się i słyszymy. Zaletą tego rodzaju spotkania - wolnego od jasno określonej struktury - jest jego organiczność. To znaczy, że płyniemy razem z tym, co na daną chwilę jest aktualne i żywe. To, co potrzebuje zobaczenia, może ukochania, a może po prostu bycia z tym. To niezwykły dar dla mnie - ode mnie samej - że mogę bez skrępowania, w pełnej wolności, dzielić się przestrzenią, swoim miejscem, tym kim jestem - z drugim człowiekiem.

Przyjdź i doświadcz tego daru, którym i Ty jesteś!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i szczegółów w kontekście struktury i granic spotkania - w pierwszej kolejności zapytaj siebie - Czego właściwie potrzebuję? Co chcę wnieść w tą przestrzeń? Czym się podzielić? Co zamanifestować i na co nowego się otworzyć? W zgodzie z naszymi potrzebami, w szacunku dla obopólnych granic i możliwości, zadzieje się najlepsze.

Czas trwania ceremonii: do 3h 
Darowizna: 1200 - 1600 pln

Spotkanie może zawierać:
~ Wzajemne rozpoznanie siebie

~ Rozmowę / Medytację

~ Praktykę komunikacji o potrzebach i granicach;

- Praktykę różnego rodzaju dotyku - zarówno w przyjmowaniu jak i w dawaniu;

~ Rytuał masażu Tantrycznego;

Ceremonia Bliskości na 4 ręce

Poczuj, co jeszcze możesz dla Siebie zrobić. 

z Miłością,  

Justyna

bottom of page