top of page

Tantryczny masaż "Yoni" dla Kobiet

To spotkanie otwierające ciebie na twój boski żeński pierwiastek na poziomie ducha i ciała. Przestrzeń dla ciebie zmysłowej, sensualnej, delikatnej i eterycznej. Ale i ognistej i pełnej pasji. Spotkanie z własnym centrum swojej seksualnej natury pozwoli tobie zanurzyć się w świat odczuć i boginicznej pełni, którą w swojej istocie jesteś.

Zmysłowy masaż dla kobiet w duchu Tantry, ze szczególną uwagą dla świętej przestrzeni - sacrum, będącej portalem i bramą kreacji wszelakiej, obfitości i pełni materialnej i metafizycznej - to wybór dla ciebie jeśli potrzebujesz na nowo poczuć siebie kobiecą. Zadbać o przepływ sił witalnych we własnym ciele i zatroszczyć się o mieszkającego w nim ducha.

 

Przyjmując opiekę i troskę w formie czułego, obecnego dotyku dla swojego sacrum, pozwalasz sobie na rozkwit w pełnym oddaniu i niewinności dla tego czym jesteś. Odpuszczając kontrolę myśli i na powrót zanurzając się w odczuciach ciała, dajesz sobie przestrzeń dla wewnętrznej unii i połączenia wszelkich przeciwnych sobie biegunów, których my jako kobiety doświadczamy często na różnych etapach naszego życia.

 

Rytuał tantryczny dla kobiet to spotkanie z dotykiem, którego intencją jest nawiązanie relacji ze swoją kobiecością i żeńskością. Jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz na nowo odkryć w sobie czułą, kochającą, eteryczną Kobietę i na nowo oddać się w jej intuicyjne prowadzenie. Pierwotna energia źródła, do której my jako kobiety mamy pełen dostęp - pozostając w swojej żeńskości - jest niezastąpioną medycyną w każdym aspekcie życia. Możemy uzdrawiać, transformować, zmieniać, poszerzać horyzonty i wszelkie przestrzenie. Jedyne, czego potrzebujemy, aby połączyć się z tym darem, to pozwolić sobie na poddanie się, odpuszczenie, totalne zaufanie dla przepływu Rzeki Życia w nas.


Zmysłowa celebracja tego spotkania, służyć ma twojej głębokiej relaksacji, rozluźnieniu i odpuszczeniu wszelkich ciążących tobie uczuć, emocji, kołaczących się myśli i zastojów energetycznych - które wraz z uruchomieniem wewnętrznego ognia rozpuszczają się, pozostawiając ciebie wolną i czystą - na powrót w niewinności i z lekkością otwartego serca. 

Czas trwania sesji: 2,5 - 3h
Dar za rytuał: 600 - 800pln

Ukochaj siebie z  Dotykiem Obecności 

bottom of page