top of page

TANIEC KOCHANKÓW
 

Tantryczne przebudzenie wewnętrznej Kochanki / wewnętrznego Kochanka
 

To Rytuał Tantrycznej Ścieżki Przebudzenia dla poszukujących w sobie i w życiu energii i pasji dla bycia w bliskiej intymnej relacji.

Ze sobą. Ze swoją partnerką. Partnerem. Lub z każdym człowiekiem na ziemi. Tantra nie ma ograniczeń eksploracji. Pozwalamy sobie w niej zagłębić się w swoje strefy poza komfortem. Mierzymy się z niepoznanym. I zapraszamy siebie  do zabawy, w bliskości, i autentycznym przeżywaniu siebie w nagości. Bez masek. Bez prawd, które w swojej wędrówce zgromadziliśmy w królestwie umysłu. Tantryczna podróż daje nam możliwości. Daje nam przestrzeń. I zgodę. Na bycie tak jak chcemy być. Zgodę na przejawianie się bez lęku. Zgodę na miłość bez warunków. Pozwalamy sobie zatracić się w niej i odkrywać nieskończony potencjał własnego serca. Które prowadzi nas do źródła, pozwalając czerpać z niego i zanurzać się w obfitości jego darów. 


Tantryczny Rytuał "TANIEC KOCHANKÓW" to ścieżka dla Ciebie jeśli potrzebujesz zgłębić swój miłosny potencjał i przejawić jego radosny wymiar. To ścieżka dla Ciebie jeśli potrzebujesz odkryć w sobie pokłady Miłości dotąd niepoznanej. To ścieżka, która pozwoli Tobie obudzić w sobie Serce i przypomnieć sobie jak to jest kochać poza czasem i przestrzenią. Pozwoli Tobie obudzić przepływ niekończącej się miłosnej opowieści. We wszystkim w czym teraz jesteś. 

To droga, pozwalająca na integrację miłującej natury w nas. Pozwala przebudzić się na nowo i dać upust wszelkiem emocjom, które przepływając w sercu, tracą na znaczeniu. A my stajemy się wolni. Z lekkością celebrując każdą chwilę. 

"TANIEC KOCHANKÓW" to spotkanie w ciszy i nagości naszych serc. Zaprosimy dotyk, miłującą obecność i przejrzystą świadomość. Aby oświetlała naszą podróż i opiekowała się naszym ludzkim wymiarem. Będziemy celebrować każdą chwilę a Ty będziesz mogła, będziesz mógł zanurkować do bram swojego miłosnego potencjału i uczynić z niego swój Nowy Dom. Swoje Nowe Królestwo, w którym doświadczać będziesz siebie miłującego i kochającego poza wszelkiem rozumieniem. 

Zapraszam osoby będące już na ścieżce tantrycznej lub pragnące przebudzić się do niej.

bottom of page