top of page

Slow Tantra

Rytuał dotyku dla nieśpiesznych. Dla chcących zwolnić. Wyhamować. Rozpłynąć się w powolnej fali energetycznego uniesienia.

Dla chcących sprawić sobie rozkosz, która przeniknie ciało i duszę na głębokich poziomach. Dzięki praktyce ”slow”, czyli niespiesznie a powoli - dajemy sobie możliwość odkrycia siebie bardziej i głębiej. Oddajemy się niespiesznym ruchom masującego, który poprzez bliską i czułą obecność zaprasza nas do odkrywania wewnętrznego świata w zwolnionym tempie. Pobudzając receptory na całym ciele i aktywując energię seksualną otwieramy sobie przestrzeń wielopoziomowego odczuwania.

To daje niezwykłe doświadczanie bliskości siebie wewnątrz siebie. W zmysłowym tańcu z własną pierwotną naturą. W przyjemności bycia w cielesności. Slow Tantra jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz wyciszenia. Ukojenia zmysłów. Spowolnienia układu nerwowego. I przyjemności płynącej z otwarcia siebie na własną seksualność w delikatności, szacunku i uważności.

Masaż może obejmować całe ciało. Wykonywany jest na macie lub na stole do masażu i trwa od 1,5 do 2h. Do masażu używane są naturalne oleje (sezamowy, migdałowy, kokosowy) przy akompaniamencie naturalnych olejków eterycznych, które pozwolą otulić siebie eteryczną rozkoszą. Slow Tantra ma pogłębić Twoje czucie i pozwolić zanurzyć się w krainę poza czasem. Gdzie będziesz mógł, mogła odpocząć, zregenerować się i dostąpić własnej cichej, świętej Obecności.

Czas trwania spotkania: do 2h / 3h

Dar za rytuał: 550 - 850pln

bottom of page