top of page

Slow Tantra

Rytuał dotyku dla nieśpiesznych. Dla chcących zwolnić. Wyhamować. Rozpłynąć się w powolnej fali energetycznego uniesienia.

Dla chcących sprawić sobie rozkosz, która przeniknie ciało i duszę na głębokich poziomach. Dzięki praktyce ”slow”, czyli niespiesznie a powoli - dajemy sobie możliwość odkrycia siebie bardziej i głębiej. Oddajemy się niespiesznym ruchom masującego, który poprzez bliską i czułą obecność zaprasza nas do odkrywania wewnętrznego świata w zwolnionym tempie. Pobudzając receptory na całym ciele i aktywując energię seksualną otwieramy sobie przestrzeń wielopoziomowego odczuwania.

To daje niezwykłe doświadczanie bliskości siebie wewnątrz siebie. W zmysłowym tańcu z własną pierwotną naturą. W przyjemności bycia w cielesności. Slow Tantra jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz wyciszenia. Ukojenia zmysłów. Spowolnienia układu nerwowego. I przyjemności płynącej z otwarcia siebie na własną seksualność w delikatności, szacunku i uważności.

Masaż może obejmować całe ciało. Wykonywany jest na macie i trwa minimum dwie godziny. Do masażu używane są naturalne oleje (sezamowy, migdałowy, kokosowy) przy akompaniamencie naturalnych olejków eterycznych, które pozwolą otulić się eteryczną rozkoszą. Slow Tantra ma pogłębić Twoje czucie i pozwolić zanurzyć się w krainę poza czasem. Gdzie będziesz mógł, mogła odpocząć, zregenerować się i dostąpić własnej cichej , świętej Obecności.

Zarezerwuj 2,5h na spotkanie.

Sugerowany Dar za rytuał: 500 - 850pln

bottom of page