top of page

Sensualny Rytuał Dotyku

Podróż zanurzająca w głębię odczuwania

To spotkanie z dotykiem uwrażliwiające na piękno stworzenia, którym jesteś. Pełne miłości dobro i ciepło płynie do Twojego ciała i serca  podczas trwania całego rytuału. Jesteś obdarowywany / obdarowywana czułą opieką ku powrotowi do głębokiego czucia siebie i możliwości doświadczenia pełnego przyjęcia tego kim jesteś w swojej naturze.

To spotkanie zapraszające moc serca, które transformuje i rozpuszcza przekonania o byciu niewystarczającym i niepełnym. ..to medytacja. Kontemplacja chwili po chwili. Tak, aby ciało miało czas i przestrzeń aby w pełni się otworzyć. 

DLA KOGO TA MEDYTACJA Z DOTYKIEM ? 

> Dla Ciebie jeśli potrzebujesz opieki dla swojego ciała, duszy i umysłu;

> Jeśli potrzebujesz nakarmić zmysły bliskością i czułością drugiego człowieka;

> Rytuał sprzyja otwieraniu siebie na siebie: w miękkości, w przyjmowaniu, w otuleniu

Przed masażem możesz zdecydować o stopniu swojej nagości w trakcie masażu oraz o zakresie przyjmowanego dotyku. Rytuał może odbywać się na miękkim materacu lub na stole do masażu. Do masażu używane są ciepłe oleje naturalne włącznie z aromaterapią olejków eterycznych. 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PRZYJMOWANIA TEGO RODZAJU RYTUAŁU:

> Większa bliskość ze sobą
> Pogłębienie akceptacji dla natury własnego ciała

> Więcej radości i spokoju na co dzień
> Miłująca obecność w relacjach z innymi ludźmi

Spotkanie ma elastyczną formułę. Wspólnie ustalamy jego przebieg, tak aby w pełni zaspokoił potrzeby, z którymi jesteś w sobie na ten moment - z pełnym uwzględnieniem i szacunkiem dla obustronnych granic i możliwości.

Wszelkie szczegóły takie jak termin, czas spotkania, wartość donacji oraz potrzebne informacje ustalamy poprzez formularz zgłoszeniowy.
Do zobaczenia!

bottom of page