top of page

Tantra "Sensual "

Głęboko relaksujący Rytuał Masażu
w duchu Tantry

Sensualna Tantra, to budząca zmysły podróż rozpuszczająca energetyczne zastoje, karmiąca bliskością, ciepłem i miękkością wolnego przepływu po zakamarkach duszy i ciała. Jest ukojeniem dla zmęczonej myśleniem głowy i odżywiającą medycyną. Jest wsparciem w trudnej decyzji, drogą do rozwiązania, lekarstwem na ból, kołatania serca czy smutek. Jest wszechogarniającą opieką dla Ducha i Ciała.

Rytuał masażu "Sensual" to wyjątkowe spotkanie, dające rozkosz zmysłom, możliwość odpuszczenia i głęboką regenerację na poziomie komórkowym. W otuleniu ciepłych naturalnych olejów i wysokojakościowych olejków eterycznych spotykamy się, aby uhonorować Twoje Ciało i zanurzyć się w zmysłową naturę Ducha.

Ukochiwanie ciała poprzez Sensualną Tantrę, to łagodny, ale stanowczy i pełen miłości dotyk, subtelna praca z energią i objęcie świadomością wszystkiego, z czym jesteśmy na ten moment.

Dotyk który jest, który płynie i przepływa przez wszystkie miejsca, którymi jesteś i na które otwierasz się, aby przyjąć je i uznać z miłością i szacunkiem dla ich indywidualności. Dotyk dla miejsc, które szczególnie potrzebują Twojej uwagi, ukochania, ciepła i bliskości. Dotyk dla miejsc, które są częścią Ciebie, a w połączeniu stanowią rdzeń Twojej tożsamości i Bycia w Pełni ze sobą i dla siebie.

Subtelna  praca z energią  jako łącznik z duchowym, energetycznym wymiarem twojej istoty, pozwoli tobie poczuć siebie na innym poziomie. Być może odkryjesz nowy obszar swojej wrażliwości oraz istnienie pozacielesnych wymiarów siebie.

 

Obejmująca  świadomość , która widzi, oczyszcza ze złudzeń, zbędnych myśli, zastojów i blokad umysłu. Świadomość, która przywraca pierwotną niewinność, czystość i świetlistość boskiej natury w nas.

Czas spotkania: do 2,5h

Dar za Rytuał:
* Spotkanie indywidualne dla kobiety 450 - 550,-
* Spotkanie indywidualne dla mężczyzny 
550 - 650,-

Spotkanie zawiera w sobie:
~ Czas na medytację i wzajemne rozpoznanie siebie;
~ R
ozmowę o Twoich potrzebach;
i
 naszych wspólnych granicach;

~ Omówienie zasad pracy z energią;

~ Rytuał masażu;

~ Czas na integrację po masażu

~ Rytuał zamknięcia przestrzeni

bottom of page