"Dotyk Obecności" - Rytuał dotyku dla całego ciała

Ukochiwanie siebie poprzez czułą obecność i miłujący dotyk.

Rytuał dotyku "Dotyk Obecności" - to spotkanie z kochającym sercem czujących dłoni, które pozwolą tobie odpocząć, odprężyć się i ukoić cichą obecnością. Oczyścić z myśli. Wnieść powiew świeżości i otworzyć nową przestrzeń w ciele i sercu. Rytuał "Dotyk Obecności" - to kojący dotyk i delikatny masaż wykonywany na podgrzewanym stole do masażu lub na macie z użyciem ciepłego oleju naturalnego wraz z wysokojakościowymi olejkami eterycznymi. Takie spotkanie z dotykiem zapewnia wyciszenie układu nerwowego i głęboki odpoczynek dla ciała i umysłu. Rytuał ma na celu oczyszczenie i regenerację na głębokim poziomie. 

Rytuał „Dotyk Obecności” będzie tym, czego potrzebujesz na tą chwilę najbardziej. Ponieważ nie zawiera w sobie techniki, metody ani żadnych sekwencji, które mają wywołać jakikolwiek efekt. W zamian obdarowywany jesteś czułym, słuchającym dotykiem, który jest tam, gdzie potrzebujesz go na ten moment. W trakcie rytuału jest przestrzeń na uwolnienia energetyczne, otwartość na wszelkie przejawy płynące z ciała, całą twoją seksualność a także na uczucia i emocje, które są częścią Twojej duchowej natury.

 

W „Dotyku Obecności” najważniejszą kwestią jest podłączenie siebie pod pierwotny ziemski wymiar ludzkiego ciała z jednoczesnym przyjęciem i połączeniem eterycznej natury naszej istoty, która zawiera się w naszym polu. Jest to zatem rytuał mający w intencji zjednoczenie przeciwstawnych dla siebie na pozór biegunów i połączenia ich w jeden taniec, którego będziesz mogła, będziesz mógł doświadczyć we własnym sercu - jeżeli pozwolisz, aby mógł się zadziać i dasz sobie przestrzeń na doświadczanie, być może, inne niż dotychczas.

 

Rytuał „Dotyk Obecności” jest spotkaniem, które stwarza możliwość i przestrzeń, z której możesz skorzystać dla własnej osobistej wewnętrznej pracy. Dlatego będąc w tej podróży to Ty stajesz się i jesteś jedynym przewodnikiem. Wspólnie oddajemy się temu, co w Tobie na ten moment żywe, i co potrzebuje pełnego skupienia i uważności. Tak abyś mogła, mógł zanurzyć się w głębie swojej istoty i dać sobie sposobność na rozpoznanie siebie w prawdzie. W intymności i bliskości własnej nieskrępowanej natury.

 

„Dotyk Obecności” to rytuał będący zaproszeniem do celebracji i eksploracji siebie w najprostszej z możliwych form. Poprzez dotyk i czucie, które towarzyszy nam od pradziejów. Które pozwalało nam się rodzić, rozpoznawać, łączyć i budować całe społeczności. Pozwoli tobie odkryć siebie na nowo. Rozbudzić. Ukochać. Oczyścić. Odnowić.  W Ciszy umysłu. Z pierwotną Obecnością.

Rozkoszuj się swoją prawdą. Bądź w niej najgłębiej jak to tylko możliwe. Żyj dla niej i z nią. Niech prowadzi całą istność, którą jesteś. Ze spokojem i w czującym rytmie Twojego serca.