top of page

"Powrót do Korzeni"

Tantryczne przebudzenie

W tej podróży masz możliwość i sposobność dostąpić siebie wielowymiarowo. Sięgamy w niej do Twoich korzeni, do tego z czego wyrosłeś, z czego powstałaś. Być może będzie to jeszcze nieujarzmiony, nieodkryty cień Twojej duszy. Być może odnajdziesz tu swoje długo wyczekiwane zasoby, odwagę i siłę do manifestowania własnych pragnień i marzeń. Jesteśmy tu, aby wspierać Ciebie w tej podróży. Zanurkujemy głęboko, w dół do pierwotnych przestrzeni Ciebie, aby za chwilę móc spotkać Ciebie z tym - w łonie Twojego Serca. Bo tak właśnie odbywa się podróż do "Boskiego Ja".  Poprzez mrok. Poprzez to, co pierwotne i gęste.

 

W Tantrze oswajamy się z każdą częścią siebie. Nawet tą najbardziej zapomnianą lub niechcianą. Wyławiamy ją, aby wskazać Tobie drogę powrotu. Do siebie autentycznego i prawdziwego. Ludzkiego i pierwotnego.  Spotykając siebie z tym, mamy możliwość "wziąć sprawy w swoje ręce". W końcu dorosnąć. Wziąć odpowiedzialność za własne życie i stanąć oko w oko z własną niezmierzoną naturą. 

Wynurzając kawałek po kawałku, części Twojego "ukrytego Ja"  - wskazujemy Tobie drogę ku światłu. Poprzez swoje Serce, możesz dostąpić transformacji i przemiany. Tego, co mroczne i niechciane,  w to, co jawi się jako Boskie. To niełatwy proces. I potrzebujesz zaprosić się do niego sam ~ sama. Odpowiedzialność udanej podróży, nie spoczywa bowiem tylko na nas jako wspierających Ciebie w tej drodze. To Ty decydujesz się jak głęboko możesz zanurkować i jakimi zasobami energii dysponujesz, aby dokonać w sobie transformacji ku której zmierzasz. Prowadzimy Ciebie ścieżką po nieznanym.

Zapraszamy do przestrzeni żywioły, skrajne dla siebie energie, aby móc rozpalić w Tobie ogień dla Twojej transformacji. Potrzebujemy Twojej otwartości i zgody, aby otworzyć w Tobie to, co potrzebuje uwolnienia, a jednocześnie zaprosimy to, co potrzebujesz przywitać na drodze ku Nowemu. 

Spotykamy się, aby uczcić i uhonorować nie tylko Twoje ciało fizyczne. Zapraszamy do tej podróży również Ducha, który ma Ciebie w swoich objęciach.  Sam ~ Sama zdecydujesz. Na ile możesz pozwolić sobie w tej zmianie. Zbadaj na ile jest w Tobie gotowości. Dla pozostawienia starego - po to, abyś mógł, abyś mogła otworzyć się i przywitać nowe.  

 

 

Stań do siebie! Uhonoruj siebie w Prawdzie. Zaproś wszystko, czym jesteś w tą podróż. Będziemy świadkiem i wsparciem ku Twojemu przebóstwieniu! Rozgość się. Przywitaj Życie z Ochotą.
 

Czas trwania spotkania: do 3h
Dar: 960 - 1660 pln

Spotkanie zawiera w sobie:


~ Wzajemne rozpoznanie siebie
~ Rozmowę o Twoich potrzebach i granicach;

~ Praktykę świadomego oddechu;

~ Omówienie zasad pracy z energią;

~ Rytuał masażu na cztery ręce;

~ Czas na integrację po masażu.

bottom of page