top of page

Wszystko jest energią - dajmy jej płynąć (uwalnianie emocji)

Nie jesteś swoimi odczuciami, tak samo jak nie jesteś swoimi myślami. Jest tylko energia, która przepływa przez ciało, w którym jesteś.

L ę k

- „ ..Moje emocje, to lęk i przerażenie. Kiedy stanęłam na kartce z lękiem, to wciąż płakałam i zaczęło mną bujać i spychać do przodu o trzy kroki. Czy powtarzać to nadal, aż spokojnie w tym ustoję...?”

- „ To zależy jak czujesz, że potrzebujesz. Warto uwalniać ciało z lęku. Ważne jest, aby uwolnić go z poziomu ciała . Czyli dać pozwolenie dla ciała na odruchy i poruszenia lub drżenia i łzy gdy pojawia się emocja - czyli tak naprawdę czysta energia . Ona ma wybrzmieć i nic więcej nie musimy z tym robić . Nawet nazywać tego. Wtedy nie tworzymy przywiązania i cokolwiek się pojawia szybko mija. Pamiętaj o oddechu w trakcie , on stwarza przepływ, dzięki czemu energia uwalnia się ”To proste ćwiczenie do zrobienia samodzielnie w domu. Napisać na kartce opis sytuacji, która nas dotyka, stanąć na niej i poczuć jak to mną porusza. Pozwolić energii przepływać, emocjom uwalniać się. Dodatkowo sprawdzaj, gdzie w ciele gromadzi się ta energia, daj temu oddech i czuły dotyk świadomości. Otul siebie w tym.


** Dodatkowo zapraszam na sesje uwalniające emocjonalne przywiązania, m.in. powszechny dzisiaj lęk. Wybierzemy formę pracy najlepszą dla Ciebie w zależności od tego, z czym jesteś na ten moment. Czasami wystarczy sama rozmowa - przestrzeń na wylanie tego, co w nas. Czasami potrzebujemy fizycznego dotyku innej osoby dla miejsc trudnych dla nas, kiedy jeszcze sami nie możemy wystać w świadomości podczas energetycznej fali emocji.


Pamiętajmy, że wszystko jest energią. Dajmy jej płynąć, a nie wydarzy się nic, czego nie chcemy.


z miłością, Dotyk obecności

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


bottom of page