top of page

:::: WŁASNY BIZNES ::::

Ma to do siebie, że jego energetyczny potencjał to szlak i droga ZMIENNYCH.

Jednego dnia jest duży przychód. Drugiego może być już całkiem inny. W Maju możesz cieszyć się pełnią obfitości i opływać materialnym dobrem a we wrześniu czy w październiku poczujesz, że potrzeba zdyscyplinować się z wydatkami, bo nie jest już tak kolorowo. A przynajmniej nie zawsze tak , jak zwiastowały by temu wielobarwne spadające liście.


Własny Biznes to STAŁA ZMIENNA. Jesteś zdany , zdana na siebie. Na to w jakiej kondycji aktualnie się znajdujesz. Energetycznej, emocjonalnej, zdrowotnej, witalnej.

Czasami bywa lepiej a czasami gorzej. Możesz to obserwować na przestrzeni lat jeśli już dawno zrezygnowałeś z pracy „na etat”. Praca i praktyka ”na własny rachunek” to nieustanne BYCIE W OBECNOŚCI.


Nie możesz pozwolić sobie na dominację kogoś z zewnątrz kto nie zna Twojego biznesowego dziecka od wewnątrz. Tylko Ty wiesz, co w danym momencie może zadziałać, co jest najlepsze dla przepływu i jaki czas jest dobry by działać, a jaki by odpoczywać.

Własny Biznes to cudowna szkoła Bycia i Życia! Każdego dnia wstajesz, by zrobić coś dla siebie i dla tych których kochasz! Dbasz by Twój czas był w pełni wykorzystany a działania zoptymalizowane pod względem najlepszej wydajności. To czyni Ciebie mistrzem w swej dziedzinie ale nie tylko.


Stajesz się Mistrzem i Przewodnikiem organizacji i ORGANICZNOŚCI! Tak! Aby Biznes się udał i udawał każdego dnia potrzebujesz Być w nim ŻYWY. CODZIENNIE!


Nawet kiedy planujesz urlop i odpoczynek. Potrzebujesz świadomie go zaplanować! Nikt nie wręczy Ci go w ramach udogodnień na etacie 🙂

Dlaczego o tym piszę..


Wielu ludzi być może teraz przeżywa kryzys. Być może ma niewielu klientów i mało zamówień na swoje usługi i produkty. Być może jesteś jedną z tych osób.


WIEM jak to jest być na górce i wiem jak jest kiedy nic się nie dzieje pomimo starań. Mój kochany Ojciec uczył mnie Biznesu od najmłodszych lat. Wsiadalam z nim dokądkolwiek jechał by zdobyć dla nas dobrobyt. Słuchałam tego, co mówi i przyjmowałam jego lekcje w pokorze i zaufaniu. Nie wszystkie prawdy i jego przekonania teraz biorę do siebie. Ale JEDNO stało się jasne i powtarzalne.


Cokolwiek Rynek przynosi lub czego nie przynosi. Gruntem spokoju i bycia „w formie” pomimo wszystko - jest nasz ŚWIĘTY RUCH.


To znaczy, jeśli biznes w którym teraz jesteś nie ma teraz przychodów. Nie trać energii na zamartwianie się i stanie w miejscu ściany płaczu. Odważ się i ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE. Ono może być wszędzie. Nie zawsze tam gdzie zwykle czekasz na swoich klientów. Jeśli odczuwasz teraz stres w wyniku mniejszej liczby interesantów dla Twojego biznesowego dziecka, sprawdź co innego możesz w tym czasie dla siebie lub dla innych zrobić 🌞🌳


Bo CZAS - jak może się kiedyś o tym dowiesz - jest najbardziej CENNYM złotem naszych czasów ale i KAŻDYCH CZASÓW.

To on pozwala nam istnieć. To on pozwala nam tworzyć, budować i wyznaczać cele. To on jest zawsze tam gdzie i my jesteśmy. Więc jeśli masz teraz więcej wolnego. Nie wiesz co ze sobą zrobić. Rozejrzyj się dookoła. Jakie widzisz zasoby. Jakie możliwości? Może pomysł, który od dawna leży w Twojej szufladzie ma teraz potencjał by go rozwinąć ? Sprawdź w jakim miejscu w sobie teraz jesteś. Czy aby na pewno w pełni sił i w pełni mocy? A może potrzebujesz głębszej regeneracji? Może odpoczynku i zasilenia płynącego z doświadczania przyjemności?

I wcale nie muszą to być kosztowne przyjemności na które być może teraz Ciebie nie stać. Ale zabawa z psem, wyjście na randkę z ukochaną osobą, spacer po lesie i kontemplacja jesiennej aury w parku. Możliwości jest mnogość i co może Ci to przynieść?


Kiedy zmieniasz otoczenie. Umysł odpoczywa. Wyciągasz go z codziennych powtarzających się aktywności. Zmieniasz kierunek od „ZDOBYWANIA” do BYCIA.

Co jest w tym takiego magicznego?BYCIE. Prosta zwykła OBECNOŚĆ, która nie kierunkuje Ciebie na cel, zdobycz czy zarabianie. W swojej istocie. ZASILA. Ciebie.


Skąd to przekonanie?


Z doświadczenia.

Bycie Kobietą rządzi się jednym najważniejszym PRAWEM. Tym prawem jest właśnie ŚWIĘTOWANIE I CELEBRACJA chwili, która zadziewa się TERAZ 🔥


To kontemplacja, która sama w sobie jest MOCĄ. Jeśli przebywasz w niej często, a może zawsze - WIESZ. Wiesz, że nadejdzie NOWE. Nawet jeśli stare musi odejść. Wiesz, że słońce wstanie rano, a ty rozpoczniesz swój nowy rozdział. Wiesz, że OBFITOŚĆ wydarza się zawsze, kiedy JESTEŚ.


A to, że aktualnie nie zadziewa się nic w miejscu, które tworzyłeś lata temu, to nie znaczy, że nie istnieje miejsce, w którym właśnie teraz płynie tłuste mleko, słodzone gęstym miodem 🍯🐝


Jeśli coś nie działa zostaw to. Poczuj, że może być COŚ NOWEGO.

Może to nowe to wyzwanie. A może wymaga od Ciebie innej strategii. Uzbrój się w swoją DUCHOWĄ sprawczość! Niech wszechświat wesprze Ciebie w kreacji i doświadczaniu pełnego siebie.


Jeden biznes to nie cały świat. A na pewno nie CAŁY TY.

Otwierając się na niepoznane masz szansę odwiedzić przestrzenie odległe na Które nie wydasz ani złotówki by tam się znaleźć. Bo cały SKARBIEC tego, co jest możliwe jest już u Twych stóp. Możesz pochylić się i z SZACUNKIEM dotknąć jej.To ZIEMIA. Jedyna w swoim rodzaju. Obfitująca w dobrobyt. Materię. Dobra naturalne. W Wodę powietrze. W ciemność. Tam odnajduje siebie każdy, ktokolwiek kiedykolwiek się zagubił.


Czy JESTEŚ?


JESTEM.


To wystarczy.

_____

Wesprzyj się przestrzenią Obecności w ŚWIĄTYNI SERCA. Dar dowolny lub barter 🌞🌞 https://www.dotykobecnosci.com/swiatynia-serca. 🌳🌳 Promocja trwa, krótko ☝️Wstępnej rezerwacji możesz dokonać tutaj https://www.dotykobecnosci.com/formularz-zgloszeniowy-tantra ☕️ hasta la vista!

_____

| BeYourOwnPath 🌿

___

25 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Dariusz Rachel
Dariusz Rachel
Oct 11, 2023

Tak warto być cały czas w obecności i żyć tym co się pojawia tu i teraz. Będąc wilkiem w życiu nie znam jutra ale w chwili obecnej staram się przeżyć kolejny dzień najlepiej jak potrafię i zmierzam się z kolejnymi wyzwaniami wznosząc się na kolejne poziomy świadomości .

Like
bottom of page