top of page

Twój biznes jest jak dziecko


Prosperuje, gdy dbasz o niego. Karmi Cię jeśli codziennie opiekujesz się nim. Doglądasz. Ładujesz w niego swoją uważność i troszczysz o każdy detal.

Tak samo jest z relacjami. Karmią Cię jeśli dostrzegasz niuanse. Stawiasz się w otwartości na wzajemne potrzeby. Słuchasz i kontaktujesz się na bieżąco z tym, co jest.


Nie możesz oczekiwać sukcesów, jeśli któraś ze stron zostaje nieuzupełniona o to, czego potrzebuje. Chcesz zysków i owoców współpracy ale miewasz, że zapominasz o ludzkim pierwiastku, który żyje i jest zmienny? A czysta kalkulacja prowadzi do ciągłego stresu, że poniesiesz stratę lub zostaniesz oszukany?


Otwórz się na przepływ, który jest żywy. Obfitość nie stoi w miejscu. Nie ma jednakowej struktury każdego dnia. Aby pomnażać plony trzeba badać ziemię na której sadzisz i siejesz - regularnie. Musisz obserwować warunki atmosferyczne i modlić się o pomyślność urodzaju.


Obfitość to nie tylko jeden ruch. To również nie wiele powtarzalnych ruchów. Obfitość to żywy twór, który stwarza się wraz z Twoim oddechem. Oddechem do tego, co chcesz aby wzrosło, powstało i wzmacniało się. Obfitość to zabawa. Być może każdego dnia inna.


Aby się do niej przygotować należy zdać sobie sprawę, że prędzej czy później przyniesie zmianę. Powoła do życia nowe elementy. Nowy sposób działania. Doświadczenia, o których nie miałeś pojęcia, że są możliwe aby je przeżyć.

Dary, jakie niesie żywa współpraca z ziemią , z materią , z maną , z przepływem energii jest o ruchu. Ruchu w Tobie, który czyni życie żywym. A dzięki temu możesz upajać się blaskiem tego, co zasilasz. Niczym innym jak swoimi zasobami. Obecnością. Wglądem. I własną miłością.

„W obfitości”

_________

Tantryczny przepływ i wzmocnienie w nowym 🌀🌱🌀Zapisz się na rytuał tutaj https://www.dotykobecnosci.com/formularz-zgloszeniowy-tantra

PODDĘBICE

* 27 - 31 maja

Do zobaczenia 🌞❤️‍🔥🌞

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page