top of page

TANTRA NA CZTERY KOCHAJĄCE DŁONIE

Czego możesz się spodziewać?


W wymiarze ziemskim, materialnym i fizycznym:

  • Poprawa przepływu finansowego

  • Łatwiejsze podejmowanie decyzji

  • Sprawczość i łatwość w działaniu

  • Więcej energii na co dzień

  • Polepszenie kondycji zdrowia, dzięki bardziej świadomym decyzjom

  • Większa płynność w kontekście relacji międzyludzkich

To, co daje Tantra w rzeczywistości materialnej , czyli w świecie zewnętrznym, ściśle wiąże się z tym, na co otwieramy się i czego doświadczamy w naszej wewnętrznej przestrzeni świata duchowego. Świat duchowy, to wszystkie nasze myśli, uczucia, przeczucia, emocje oraz wizje. Dzięki tantrycznej pracy na poziomie ducha i ciała możemy doświadczyć również:

  • Uwolnienia i odpuszczenia trudnych emocji

  • Rozpuszczenia toksycznych relacji, więzów karmicznych, blokad na poziomie umysłu, serca i pierwotnego źródła naszej istoty - naszej seksualności.


Tantra na 4 ręce daje możliwość spotkania siebie na najbardziej pierwotnym poziomie.


Z możliwością nurkowania do najgłębszych zakamarków siebie. Dzięki silnej przestrzeni trzymanej przed dwie osoby dające masaż, otrzymujesz możliwość do pełnego „puszczenia się”, odpuszczenia i rozpłynięcia się w karmiących opieką dłoniach. Możesz całkowicie puścić kontrolę myśli i sprawdzić o czym jesteś, kiedy jesteś naprawdę. Na prawdę sobą. Sobą w przyjemności. Sobą w rozkoszy. Ale też jakim jesteś w przeżywaniu trudnego czy bolesnego doświadczenia.


Tantra daje możliwość odkrywania siebie w każdej odsłonie. Nie tylko w jasnych i kolorowych barwach. Tantra to również zaproszenie do odkrywania siebie z mroku. Do mierzenia się z cieniem podświadomych zapisów, o których możemy nawet nie zdawać sobie sprawy. A które determinują szlak życia, które przeżywamy na co dzień.

Dlatego Tantra to terapia wielopoziomowa i wielowymiarowa. Daje szansę na odkrycie siebie prawdziwego, oczyszczenia się z trudnego i niechcianego już balastu. Dzięki transformującej mocy własnego serca możemy wykorzystać potencjał energii seksualnej i uzdrowić siebie, a czasami całą linię przodków za nami. Po to, aby lekkość, radość i głęboki spokój mogły wpływać w nasze ciała, myśli oraz być gruntem dla naszej wspólnej kreacji na ziemi.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page