top of page

>> Tantra <<

Zdaje się, że miałaby opowiadać i skupiać się głównie na aspekcie seksualnym w naturze człowieka. Jednak to, czym faktycznie tantra obejmuje swoją definicją, to niekończący się aspekt Świadomości, który wylewa się z każdej cząstki nas i nie tylko.


Tantra, którą praktykuje ma poszerzać „przepływ” . To znaczy pozwalać patrzeć na sytuacje, sprawy, relacje w sposób nieograniczający się do jednego punktu. A nawet jeśli odnajdziesz dwa lub trzy to przyjąć jednocześnie warto, że istnieje ich nieskończona liczba i jeszcze więcej.


Tantra, to pojemność, kontener, który mieści nie tylko Ciebie, Twoją relacje, i najbliższe otoczenie w którym przyszło Ci żyć. Tantra to również wszystko to, co pomiędzy ..

..Droga i czas policzony od punktu do punktu. To wędrówka. Podróż. Płynięcie. Również Bez celu i po nic. Tantra ma rozbudzać w nas ciekawość. Otwierać potencjał nieskończonej manifestacji. Ukazać nas w boginiczności. W boskiej pełni. W przepływie wielości istnień. W niejednakowym. W różnorodnym. W spontanicznym. Tantra to docieranie do istoty rzeczy. Do źródła. Do miejsca pochodzenia tego, kim jesteśmy u progu źródłowej matrycy w nas.


Tantra nie może doprowadzić Cię do zguby. Tantra to nieustanne czuwanie w obecności. W świadomości tego, co się zadziewa. Dlatego ożywia, wyławia, objawia. Dlatego Doświadczenie jest tylko doświadczeniem. Jeśli odsłuchasz go obecnym uchem zobaczysz jak wiele zmienia świadomość, że nim nie jesteś. Tantra robi miejsce na świadomego świadka, Który wspiera w każdym przejawie twojej twórczej manifestacji. Kreujesz coś, używasz źródła, energii , wewnętrznego ognia. A za chwile patrzysz na to Okiem świadomości, rozpuszczając to, co przed chwilą zbudowałeś.


Tak odbywa się przepływ. Początkujesz coś i zakańczasz. Płyniesz od .. do. Wszystko jest celem. i nic nie jest celem. Kiedy zorientujesz się, że nie ma w tym ukrytej prawdy robi się na wszystko miejsce. Tajemnice umysłu przestają mieć znaczenie. Wyparte części podświadomości przestają rządzić i odbierać moc. Rodzi się to, co potrzebuje się urodzić. I umiera to, co potrzebuje umrzeć. Nic nie traci na wartości. A jednocześnie znaczenie nie dotyczy nikogo.

Droga. Podróż. Cel. I bezcel

☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️

O tym i nie tylko. Na spotkaniach. Oraz indywidualnych warsztatach wprowadzenia do Tantry. Dla Ciebie jeśli jesteś Singlem. Dla Ciebie jeśli status związku jest Ci obojętny. Dla Ciebie jeśli chciałbyś / chciałabyś otworzyć się na nową relacje. Dla Ciebie jeśli szukasz miejsca dla Siebie. I dla Was jeśli potrzebujecie prowadzenia podczas wspólnej wędrówki we dwoje 💗💗 Odkrywanie nieodkrytego to moja najgłębsza pasja. Przekracza lęk. Rodzi wyzwolenie. Jestem tu na pełen etat. 🌳

Do zobaczenia!

_____

🔥💙🔥

25-30 kwiecień Sułkowice k. Krakowa

1-9 maj Sułkowice

10-30 maj Poddębice

1-30 czerwiec Sułkowice

_____

Miejsce mocy i transformacji 🔥🐉

Dotyk Obecności — w mieście: Sułkowice, województwo małopolskie.

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page