top of page

SESJA TANTRYCZNA :: To nie koncert życzeń

Pracujemy z konkretną intencją. Tematem dla którego potrzebujesz światła - świadomości, zasilenia w energię ku manifestacji, rozpoznania, uleczenia - uzdrowienia.

Nie przychodzisz na sesję tantryczną, by spełnić oczekiwania Twojego umysłu poprzez mnie. Nie o tym jest to spotkanie. Ponieważ na sesji tantrycznej nie wchodzimy w wymianę energetyczną. Nie otrzymujesz energii z zewnątrz, ode mnie. I nie jesteś na tym spotkaniu dawcą. Tantra odbywa się na bazie Twojej świadomie wygenerowanej energii. Poprzez oddech, medytację, wizualizację, ruch, masaż.


Moją rolą jest trzymanie przestrzeni dla Twojego procesu asymilowania, wznoszenia, integracji powołanej do życia energii wewnątrz Ciebie.

JESTEŚ TUTAJ DLA SIEBIE.


Twoim zadaniem podczas spotkania jest skierować całą swoją uważność do wewnątrz siebie. Tutaj i tylko tutaj uzyskujesz wgląd, rozpoznanie i prowadzenie. To, co masz do zrobienia na sesji tantrycznej ze mną, to skontaktowanie się z tym, co jest w Tobie na ten moment. To pozwala mi zanurzyć się razem z Tobą ” w to czucie ” i poddać się boskiemu prowadzeniu. Ono wie. Nie Ja. I nie Ty.

” TO ” wie. Dajmy temu prowadzić. Ufając, że ten sposób jest tym właściwym. Bo finalnie każdy temat, z którym przychodzisz, potrzebuje jedynie stworzenia w Tobie przestrzeni ZAUFANIA. Ufności. Która daje spokój. Możliwość odpuszczenia oporu. I poddanie się prowadzeniu serca. Ono już wie. Będąc w nim, na swojej ścieżcze, nie będziesz musiał i nie będziesz musiała szukać przestrzeni uzdrowienia na zewnątrz. Twoje centrum da Tobie to, czego potrzebujesz. Ono jest Twoim uzdrowieniem. Nie Ja. Nie sesja tantryczna. Czy jakakolwiek inna.


Moment gdy odnajdziesz swoje centrum.
TYM JEST UZDROWIENIE.

Tantra jest o pełnym zaufaniu do boskiej intuicji w nas. Przychodzisz do mnie, by dać sobie przestrzeń, aby móc odpuścić kontrolę, wypuścić święty gniew lub smutek. Dajesz sobie tą przestrzeń, aby móc praktykować otwieranie siebie. Na przyjmowanie, na przyjemność, na rozpoznawanie swoich granic, na własną moc i niemoc. Przychodzisz tutaj, aby poczuć, że możesz - ufając sobie - oddać to, co trzymasz. To, co hamuje Tobie drogę: dla rozkwitu, ku wolności, ku spełnionej w sercu intencji.


Jesteś tu dla siebie.

Wykorzystaj ten czas mądrze.


____

Dotknij siebie czule 🦋✨

100 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Trafnie napisane

Like
bottom of page