top of page

* SESJA HOLISTYCZNEJ RÓWNOWAGI *

To spotkanie zapraszające:

* Spokojny, medytacyjny umysł

* Odprężone, zrelaksowane ciało

* Głęboki oddech

* I powrót do własnego centrum.


Spotykamy się tutaj, aby z uważnością poprowadzić siebie w głąb swojej natury, bycia i miłości dla wszystkiego, co jest w nas - Teraz.

Poprzez świadomość i obecność zajrzymy do miejsc w Tobie, do których być może nie zaglądasz na co dzień, a które potrzebują Twojej uwagi, zaopiekowania i zadbania. Po to, abyś mogła / mógł poczuć i doświadczyć jeszcze głębszego spokoju na co dzień i w swoim własnym tempie powracać do równowagi i pełnego przepływu energii w ciele.


Sesja skupia się na praktykach opartych o świadomy oddech, medytacyjny umysł oraz świadomą obecność w ciele fizycznym. W tym spotkaniu rozpoznajemy siebie jako żywą, czującą istotę o własnych potrzebach i granicach na ten moment. Poszerzamy moment "teraz" o świadomość siebie w boskim przepływie obecności, którą to my sami zapraszamy ku pogłębianiu doświadczania siebie jako istot głęboko czujących i duchowych, a zarazem w pełni zmaterializowanych.Uzdrawianie w tak ukierunkowanej sesji następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania. Posługując się skutecznymi technikami, w tym m.in. energią miłości i medytacyjną obecnością, stajemy się sami dla siebie kanałem uzdrawiania.

____________________________

Wszelkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na sesję https://www.dotykobecnosci.com/holistic-rebalancing

Zapraszam w czerwcu

14-15 PODDĘBICE

19-20 PODDĘBICE

26-30 PODDĘBICE

________

Dotknij siebie czule 🧚‍♂️

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page