top of page

Sercem zdobywaj to, czego potrzebujesz.


Bez manipulacji. Bez chęci zawładnięcia i posiadania. Bez chłodnej kalkulacji. Niech przyjdzie do Ciebie najlepsze z możliwych. Pozwól sobie, aby spełnienie twojego pragnienia odnalazło ciebie samo.

Bądź naiwnie przekonany, że spełnienie przychodzi na zaproszenie i ochotę przyjęcia. Porzuć przekonanie, że potrzebujesz coś zdobywać i szukać sposobów. Porzuć chęć osiągania krótkotrwałej satysfakcji. A daj się poprowadzić sercu, które samo obierze kurs, aby wszystko w Tobie zostało nakarmione.


Idź tam, gdzie czujesz, że chcesz być. Bądź tam gdzie czujesz, że jest coś dla Ciebie. Otwieraj się na ludzi, którzy szczególnie Cię fascynują. Pozwól się wypełnić darami, które niosą dla Ciebie. Daj się poprowadzić. Bądź jak dziecko. Ufaj, że świat jest dla ciebie. Ufaj, że spełnienie jest blisko. Ufaj, że możesz opowiedzieć o swych brakach. I ufaj, że zostaniesz wysłuchany. Bądź szczery. Na maksa. Ze sobą. Podążaj za tym, co jest w Tobie najżywsze. Podążaj mimo swojego oporu. Mimo wyuczonego sabotażu.

Ufaj, że spełnia się wszystko, czego chcemy i czego potrzebujemy. Zawsze.——————————

Masaże z Miłością 💗

Masaże dla Kobiet 🌺

📞 724 022 885

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page