top of page

ROZMRAŻANIE SEKSUALNOŚCI poprzez Masaż TantrycznyZamrożenie ciała odbywa się w naszej głowie.


Na jakimś poziomie w sobie decydujemy : nie reagować , nie pobudzać się , nie rozbudzać , nie uczestniczyć aktywnie , nie pozwalać sobie aby PRZYJĄĆ : Przyjemności, darów wszechświata , obfitości materialnej, miłości własnej oraz pochodzącej z innych źródeł.


Na jakimś poziomie zdecydowaliśmy, że nasza seksualność, fizyczność, gęstość w materii, którą jesteśmy nie może być zbyt widoczna. Że lepiej nie wnosić swojej twórczości , atrakcyjności i piękna płynącego z fali życia,

Która nami porusza.


To zamrożenie ma różne przyczyny i różne skutki jej utrzymywania. Chorują nasze nerki. Bolą jajniki. Marzną stopy. Nasze ciało traci na jędrności i elastyczności. Stajemy się zimnym kamieniem. Twardym i nieporuszonym. Niczym stal. Król i królowa śniegu i lodu 🔹🔹🔹


Masz tak?

A może miałaś?

Czy mężczyzn też to spotyka?


Tantra widzi człowieka wielopoziomowo i wielowarstwowo.

W Tantrze nie ma rzeczy, która nie mogłaby być przyjętą. Każdy stan. Każda emocja. Każda myśl. Warta jest, aby za nią podążać. Po to, abyś finalnie mógł , mogła powrócić do źródła poprzez własną obecność , ŚWIADOMOŚĆ siebie oraz chwili która JEST.


Tantra daje ŚWIATŁO.

Wszystkiemu czym jesteśmy, ale też temu, czym nie jesteśmy. Dlatego masaż tantryczny jest praktyką UZDRAWIAJĄCĄ. Ma na celu przynieść tobie świadomość Miejsca w którym jesteś i dzięki temu rozgrzewa w Tobie zmrożenia, blokady , otwiera ponownie na życie i daje szanse na NOWE.


Masaż tantryczny to forma pracy z ciałem i duchem, które na nowo potrzebują się połączyć.

To forma praktyki, która ma finalnie przybliżyć Ciebie do samej siebie. Która ma zwrócić tobie Ciebie : czującego , kochającego , ŻYWEGO. To sposób na ucieleśnienie żywego Ducha. To znaczy, że Twoja głowa nie będzie mogła już kontrolować przepływu energii w tobie.


W praktykach tantrycznych budzi się DUCH, który ma przestrzeń na przyjęcie całego dobrodziejstwa bycia człowiekiem, jego popędów , instynktów i całego daru jego stworzenia.

Dlatego Tantra buduje. Daje możliwość na ponowne narodziny. Daje szanse uzdrowić się u samych korzeni.


_____

🏵️ Spotkania w Duchu Tantry

>> PAŹDZIERNIK 2023 >> PODDĘBICE

______

Dotknij siebie czule🦋

_____

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page