top of page

Przyzwalanie sobie na przyjemność

Co uzdrawia?


Bycie w przyjemności resetuje. Równoważy układ nerwowy, hormonalny, uspokaja, wyrównuje. Wzmacnia witalność, blask skóry, spojrzenia, wzmacnia sprężystość ciała. Przyjemność jest nieodłączną częścią lekkiego życia. I tak naprawdę tą przyjemność można odnaleźć w każdej sekundzie, w każdej czynności i działaniu. Możemy odczuwać ją w aktywności jak i w odpoczynku , poddaniu, przyjmowaniu i dawaniu.


Możemy przyczyniać się do doświadczania przyjemnego w ciele i w mózgu na wiele sposobów. A pozwalanie sobie na bycie w rozkoszy , rozpłynięciu, miękkości to zawsze nasza decyzja. Dlatego jeśli jeszcze męczą nas zmartwienia , obawy, brak zgody na bycie po prostu i przyjmowania obfitości poprzez zmysły to „teraz” to dobry czas aby zmienić kierunek.To podniesie jakość naszego życia. Przywita nowe w radości. Odda spokój. Powierzy troski najwyższemu i obdaruje magią codziennej podróży. To jest tak blisko. Na wyciągnięcie ręki. Warto sięgać po to dla swojego komfortu. Dla komfortu przeżywania życia w pełni i w boskim a jednocześnie bardzo po ludzku.


________

Zapraszam na sesje , masaże i rytuały z dotykiem, którę oddadzą Ci wolność przeżywania siebie w przyjemnym i połączą na nowo z duchowym i cielesnym. Tak by móc czerpać z całego potencjału, którym jesteśmy.

☘️☘️☘️

PODDĘBICE po 9 czerwca

DOSTĘPNE SPOTKANIA

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page