top of page

„CHCĘ / POTRZEBUJĘ”

To ważne, aby wyrazić się słowami - werbalnie i w duchu, o tym czego potrzebujemy. O tym, czym pragniemy się nakarmić, czym nasycić swoją duszę.

Fot. Dotyk Obecności

To ważne, zwłaszcza kiedy się zapadamy. Kiedy tracimy kontakt z przepływem, z życiem, z miłością do siebie. To ważne - kiedy śmierć zagląda do naszych trzewi.


Potrzebujemy wiedzieć, czego chcemy dla siebie. Czego potrzebujemy od życia. Bo może okazać się, że niczego. Może pragniemy pogrążyć się w mroku, ale ktoś nam powiedział, że trzeba żyć więc kurczowo trzymamy się tej opowieści. Może się okazać, że nasza podświadomość pragnie śmierci, pragnie unicestwienia. I dobrze jest sprawdzić w jakim miejscu jesteś. Dobrze jest zobaczyć prawdę.


Nawet jeśli nie będzie zgodna z popularnymi życiowymi trendami o radości, szczęściu i rozkwicie. Czasami warto zajrzeć w ciemną otchłań swojego jestestwa. Zwłaszcza, jeśli odnajdujesz w sobie również tą część, która domaga się życia. Bo jest w nas o jednym i o drugim. Czasami to ścieranie się przeciwności w nas buduje konflikt, który kotwiczy nas w martwym punkcie. Nie wiemy dokąd pójść. Nie wiemy po co. Impas.


Ważne, abyś wiedział. Ważne, abyś wiedziała - dokąd idziesz ? Nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz. Spójrz na siebie. Spójrz w siebie. Pokochaj się jeszcze raz. Zobacz. Niech cały wszechświat odda tobie cześć, bo jesteś i widzisz siebie. Całą prawdę, taka jaka jest.

Odpuść sobie ukrywanie się. Odpuść sobie słabą wolę. Odpuść sobie łzy niemocy. Spójrz na siebie. Jesteś Dzieckiem Stworzenia o nieograniczonym potencjale. Nie zasługujesz na kłamstwo o sobie. Poczuj. Przyjmij siebie. Jeszcze raz.

__________________ przebudź się do życia www.dotykobecnosci.com

35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page