top of page

Masaż - piękna sztuka o miłości

To czego doświadczam podczas przyjmowania masażu to Cud. Cud Obecności jaką daje cicha przestrzeń podczas kontemplacji dotyku drugiego człowieka. Masażysta może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, w jakim cudownym spotkaniu bierze udział i nie musi o tym wiedzieć, a to i tak się rodzi i zadziewa!


Zadziwiające jak wiele dzieje się podczas spotkania dwóch dusz w ciszy, jedynie poprzez połączenie oddechów i bliskości w formie dotyku. Niesamowita aura tego spotkania napełnia i karmi nas energetycznie i organicznie. Rozluźniając fizyczne struktury ciała otwieramy przestrzeń dla substancji wydzielanych w naszym mózgu podczas kojącego dotyku masażysty, które wnikają wgłąb tkanek, odbudowując je, wzmacniając i regenerując cały układ energetyczny w ciele człowieka.


To piękne móc doświadczać materialnego wymiaru w ciele człowieka zdolnego do odnowy, rewitalizacji, i wiecznej młodości. Wspaniałe jakim cudownym i pięknym pojazdem dla naszych Dusz jest ludzkie Ciało. Mnogość jego funkcji i wielowymiarowość przenikających się w nim układów zadziwia z pewnością nie jednego kosmicznego przybysza. Jaram się i zachwycam, kontempluje i ukochuje ten rodzaj praktyki bycia z drugim człowiekiem, z jego duszą i całą obfitością jaką w sobie gości. Te niesamowite spotkania w bliskości i czułości regenerują nasze zmysły, budzą do życia, uruchamiają przepływy i rodzą Miłość, która przenosi dla nas góry i przeprawia przez najbardziej rwące rzeki. To Cud i nieoceniony Dar móc być w połączeniu, w bliskości, w cudowności dotyku, łącząc ziemski wymiar zmysłów z duchowym światem podniebnych przestrzeni. Niesamowite odkrycia, nowe drogi i możliwości jakie daje to połączenie stwarza nowy wymiar świadomości bycia w pełnej Jedności, którą stajemy się zawsze w takim bliskim spotkaniu.


Masaż i każda forma bycia razem w ciszy naszych umysłów stwarza ku temu możliwość. Aby połączyć się na jeszcze głębszym poziomie i stworzyć w tej Jedni coś jeszcze wspanialszego niż dotychczas! Coś poza schematami, które znamy, poza metodami i zwyczajami, których używaliśmy do tej pory. W połączeniu wchodzimy w Nową, szerszą Przestrzeń, która zaprasza nas do nieznanych nam dotąd Aktów Kreacji na poziomie, w którym naszego ego już nie walczy o swoją racje i bycie lepszym lub jakimkolwiek. Tutaj zadziewa się TERAZ gdzie wszystko służy wszystkiemu w niesamowitym poczuciu poddania i otwartości dla tego, co chce się przejawić i zaistnieć.


Dziękuję wszystkim miłośnikom masażowych podróży, czującym bardziej i mniej, wszystkim którzy spędzając czas w ciszy i tych którzy kontemplują chaos. Wszystko czego doświadczamy ma swoje miejsce w wiecznym Teraz, które karmi nas, obdarowuje, i w nieskończoności swej zachwyca


Dobrego czasu i pełnej obecności w waszych przestrzeniach piękni Niech się dzieje przepływ

z Miłością,


85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page