top of page

Mężczyzno. Utrzymuj swoją energię!


Tylko tak możesz spełnić swoją partnerkę.

A dzięki temu doświadczyć pełni poprzez nią 💫

To ona jest źródłem. To dzięki niej dostąpisz nieba w sobie. To ku niej wzrastaj i rozwijaj swoje skrzydła.


Jesteście przeciwieństwami. Skrajnymi energiami. Łączycie się, bo taki wybraliście los.

Jednak nie jest to ani zły ani dobry los. Po prostu jest tak, że połączenie którego doświadczacie poprzez siebie prowadzi was do waszego upragnionego od zawsze domu.Dzięki świadomej cyrkulacji energii. Dzięki płynności w oddechu. Dzięki zrobieniu dla siebie wzajemnie przestrzeni. Możecie doświadczać i dostąpić: Boga w sobie, Matki w sobie, Ojca i dzieci na różne sposoby. Dzięki łączeniu się poprzez wymiar seksualne istoty w nas możemy odnajdywać w sobie części nie poznane wcześniej żadnemu z was. Poprzez połączenie się waszych energii dorastacie i dojrzewacie. Sobą w połączeniu stwarzacie przestrzeń. Przestrzeń na nowe, które przychodzi z każdym wdechem i wydechem.


W połączeniu jesteście boskim wymiarem. Nie tylko ludzkim. Kobieta wznosi energię ku górze, ku niebu. Mężczyzna zasila od dołu, od ziemi. Oboje są w podróży do jednego Domu. Do siebie nawzajem. I do jednego serca, którym się stają.


Kobieta rodzi przestrzeń w sercu, oczyszcza się ze złudzeń, aby za chwilę stanąć u progu ekstatycznej Matki. Mężczyzna gromadzi, robi miejsce w brzuchu, wsuwa się ku górze, wypełnia sobą cały majestat kobiety.


Doprowadzają siebie do miejsca, z którego przyszli. Stwarzają boskie z ziemskiego. Stają się niebem ziemią i Rajem. Stają się sobą nawzajem. Stają w pełni egzystencji. Odnajdują wspólne. I rodzą. Na zawsze już razem.


„Król i Królowa”

_____

Dotknij siebie czule🦋

Moc transformacji 🐉

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page