top of page

MĘŻCZYZNA SZUKA W KOBIECIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA

Tego, że zostanie przyjęty ze swoimi pomysłami, wizjami, ideami. Że za Jej przyzwoleniem będzie mógł kreować, manifestować i powoływać do życia.


Jeśli mężczyzna nie otrzymał błogosławieństwa na dalsze swoje życie w twórczości od swojej mamy. Będzie poszukiwał aprobaty i akceptacji ze strony innych kobiet, partnerek, przyjaciółek.


I to zdarza się często. Często matki nie zgadzają się na swoich synów. Często pragną one wychowywać dziewczynkę, bo w duchu skrywają prehistoryczną agresję do mężczyzn. I to przelewa się na ich własnych synów.


Nie są oni wówczas godni stanąć do kobiety. Do partnerstwa. Do dojrzałej relacji. Bo wciąż są w poszukiwaniu tej jedynej. Która ich przyjmie z tym czym są. Która będzie dla nich tą matką, której nie mieli.


I to, kochani panowie, TRZEBA SOBIE UŚWIADOMIĆ.


Jeśli odnajdujesz siebie teraz w tym trudnym miejscu. I wciąż poszukujesz i wołasz o uwagę, akceptację, o bezwarunkowe Ciebie przyjęcie. Uznaj, że może to się nigdy nie wydarzyć. A jedyne co jest pewne, to to, że masz siebie. Że masz swoje kochające bez limitu serce. Że masz ciało i całą mądrość wieków ludzkości przed Tobą.


Odkryj w sobie DAR BYCIA DLA SIEBIE po prostu. Bez względu na to, czy jesteś akceptowany w świecie czy nie. Ten dar bycia dla siebie musi stać Ci się bliski. Bo ten dar bycia dla siebie to jedyne czym dysponujesz. Co masz w swojej głębokiej jak dno oceanu Intuicji.


I to ona - INTUICJA - jest matką nas wszystkich. Ten cichy głos, który odnajdziesz w sobie zawsze kiedy słuchasz i kiedy naprawdę JESTEŚ.

_____

🏵️ Sesje online z tematem ważnym na dziś >> https://www.dotykobecnosci.com/spotkania-w-prawdzie

🏵️ Rytuały dotyku / sesje tantryczne - stacjonarnie >> https://www.dotykobecnosci.com/swiatynia-serca

Zapraszam 🙌

_____

Dotknij siebie czule 🦋


____

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page