top of page

Kobieta..

może dać..

Wszystko, czego nie dostała. I pragnie dostać. Wszystko, czego potrzebuje i wie jak ważne jest to dla innych. Wszystko. o czym niegdyś marzyła. Ma to w sobie. I pragnie się tym podzielić. Chce. aby inni poczuli to, czego ona nigdy nie poczuła. Dlatego tak bardzo pragnie dawać i kochać. Bo kocha siebie tą niedokochaną. Kocha siebie tą niepoznaną. Dlatego kocha poznawać wszystko, czego nie zna. Jej ciało. Jej dusza.


Kobieta

chce..


Aby świat ją poznał. I zaznał niewinności jej serca. Gorąca jej łona. Podmuchu jej oddechu. I dotyku nie z tej ziemi. Chce aby świat o niej usłyszał. I poszedł jej śladem. Chce, aby mówiono o niej. I chce być słuchana. Chce być światłem. I tą pierwszą, która prowadzi. Chce być królową duchowego świata. I chce być na ziemi człowiekiem z pragnieniami. Chce być mała i chce być duża. Chce być sobą. I na zawsze.


Chce..

Być zobaczona. W najjaśniejszej barwie nieba. I najciemniejszym mroku ziemi. Chce być wolna w swej niewoli. I chce budzić. Do życia.


Chce być życiem. Chce się łączyć. Chce marzyć. Śnić. Wierzyć. Ufać. Chce, aby każdy czuł. I pragnie tego dla wszystkich. Czego dla siebie chce. Chce być chciana. Cała. I całą sobą pragnie chcieć.


Kocha i ufa. Że nadejdzie ten czas.

Tylko jej czas. Czas jej chwały. Napełnienia. I spełnienia. Czas wielkiego w niej wybuchu.

Chce być ostatnią. Na jaką spojrzysz.

Bo będzie wszystkim, czego można chcieć.

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page