top of page

Jesteś tu po to, aby dobrze się bawić! :: r a d o ś ć ::

Ochota i Radość na skali poziomów świadomości wg R. Hawkinsa jasno podpowiada, że przejawianie pełnej pasji pozytywnej postawy na co dzień otwiera drogę i stwarza możliwości dla doświadczania pełni obfitości w każdym obszarze życia. Jest gruntem dla udanych relacji i spontanicznych uzdrowień. Jest to również postawa będąca furtką do wyższych poziomów świadomości.


W dzisiejszym świecie smutek i przygnębienie to najczęściej wybierany stan przez ludzkość. Świadczyć o tym może ilość i ciągły wzrost zachorowań na różnego typu choroby, które nie są niczym innym jak oporem przed samym życiem. Sabotujemy własne działania, poddajemy się woli innych, nie czerpiąc z własnego życiowego potencjału, którym jesteśmy.Wybierając chęć i radosny sposób bycia rozpuszczamy lęki, przeszkody i komplikacje na własnej drodze. W miarę praktykowania radosnej ścieżki przebudzenia nasze życie staje się jednym wielki nurtem płynącej rzeki, której flow zabiera nas do spontanicznego działania i karmi serią miło zaskakujących i synchronicznych zdarzeń, spotkań i okoliczności.


Radosna postawa naszej wewnętrznej natury wspiera nas w pozytywnej realizacji naszych intencji planów i zamiarów. Bezinteresowność płynąca z przejawiania czystej radości ubogaca nas w przepływ energii, do której dostęp poszerza się z każdym kolejnym radosnym dniem. Stajemy się dziećmi Boga, który otula nas swoim niewidocznym ramieniem i opiekuje się nami poprzez cały Wszechświat.


Stajemy się żywymi jasno świecącymi iskierkami, które w mgnieniu oka odnajdują swoją drogę, miłość i pasję do każdego zadania jakie się podejmą. A wyznacznikiem tego, czy są na tej właściwej dla siebie ścieżce, jest właśnie wspomniana pogoda ducha.


Wszystko zatem sprowadza się do tego, czy życie które żyjesz i wszystko, co w nim robisz sprawia Ci frajdę czy może kłóci się z twoim wewnętrznym głosem wolnej istoty. To ważne aby sprawdzać na bieżąco w jakim miejscu siebie jesteśmy. Aby jak najpełniej móc wykorzystać potencjał którym jesteśmy, potrzebujemy dbać o własną naturalną świetlistość. I nie dać się wpędzić na zbyt długo w ciemne zaułki nieświadomości.


Warto rewidować swoje plany cele i zamiary. Swoją wiarę i wszystko czemu ufamy. Aby mieć możliwość rozpoznawania autentycznych siebie od tych wykreowanych przez sugestię świata poza nami.


Bądźmy w radości.

Bądźmy ze sobą i przy sobie.

Zawsze 🌿🌞


Pięknego ❣️


70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page